Menu

alergolog czy dermatolog?

witam ,mam takie pytanie, tydzien temu byłam u alergologa z corcia (2,5 roku) poniewaz dostała dziwnej wysypki na raczkach kolanach i troche na brzuszku(pisałam o tym parenascie dni temu) i pani alergolog stwierdziła ze to jakies wirusowe zapalenie skóry ktore trwa ok 6tyg i samo jej przejdzie. zdziwiłam sie poniewaz nigdy o czyms takim nie słyszałam a dermatolog powiedział ze to alergia na cos i przepisała leki.tak wiec komu bardziej wierzyc? słyszałyscie moze o czyms takim? z gory dziekuje:)

Agniecha89
 596  1

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko wysypka

Odpowiedzi

anulaw
Szczerze to cieżko stwierdzić jednoznacznie może idź na konsultacje również do innego alergologa wiadomo jacy czasem bywają lekarze alergiczna niektórzy bazuja na tym że alergiczna wysypka zaczyna sie najczęściej w pachwinach i za uszkami potem na buzi i innych opcj nie dopuszczają!!.ja natomiast wiem z mojego doświadczenia gdyż mam w domu dwójkę małych alergików ze z tym bywa różnie i moi mają najczęściej na brzuch i plecach.
A lek alergiczne są na bazie sterydów w mniejszych lub większych dawkach ja bym poszła jeszcze do jakiegoś innego lekarza.Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.