Menu

Alfabet

Witam wszystkie netmamy(kwiatek) Moja córka za nic w świecie nie może nauczyć się alfabetu może macie jakiś pomysł jak to zrobić bo możę ja robię coś nie tak(placze) POMOCY!!!!!

Anka05
 1048  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie alfabet nauka

Odpowiedzi

amalka
Mój synek ma 4 latka i alfabet woli zdecydowanie w języku angielskim (grins) Łatwiej było mu go przyswoić, bo "śpiewany" był na kanałach dziecięcych. Tę samą formę wybrałam do nauki alfabetu polskiego. Może spróbuj w ten sposób... (kwiatek)
margolcia85
moje dziecko samo się nauczyło - albo nauczyło się w przedszkolu - mały ma 4 lata i 7 miesięcy :) początkowa przygoda zaczęła się z laptopkiem :)
daryjka87poznan
Moja nie zna całego. Ale kupiłam jej takie do układania literki i juz duzo załapała.
clyde22
Może wierszyk "Abecadło" coś pomoże?... (pokoj)
monilajsa
Jak młoda uczyła się alfabetu, ja napisałam jej go na kartkach i powiesiłam w jej pokoju w widocznym miejscu. Wisiał także w kuchni na lodówce
justii34
Podziel alfabet na kilka czesci-karteczek.Wez ja na spacer ,zakupy...tp.Spiewajaco,zabawowo powtarzajcie chowajcie do kieszeni-rozmawiajcie i na nowo.Razem,osobno,wolno ,szybko....niech wisi w pokoju.Powtarzajcie kilkakrotnie przy obiedzie,w wannie,klacji przed snem-z usmiechem w zabawie na wyscigi itp....zawsze postaraj sie byc druga..(grins)(grins)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.