Menu

Alimenty..

mam parę pytań odnośnie alimentów.. proszę o odpowiedź chociaż na ich część :) .. do mam mieszkających i otrzymujących alimenty w Polsce.. jakiej wysokości macie zasądzone ? (i najlepiej jeszcze ile wasze dzieci mają miesięcy/lat) .. jeśli ojciec nie będzie płacił to dostaje się pieniążki z funduszu,tak? ile? to jest jakiś procent od zasądzonych alimentów czy jak? no i czy to od razu dostaje się po terminie,który ma zasądzony ojciec na zapłatę czy trzeba czekać,jak tak to ile?

Nicoletta
 744  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Praca i Finanse alimenty fundusz alimentacyjny

Odpowiedzi

domiska
wszystko zalezy od zarobkow ojca dziecka,nikt ci nie da 1000zloty jak on bedzie zarabial 1500, od potrzeb dziecka tez,pamietaj tylko ze kwota ktorej zadasz nie jest na calkowite utrzymanie twojego dziecka,mi w sadzie powiedziala sendzina ze rodzice maja obowiazek wspolnie utrzymac dziecko wiec tyle ile daje ojciec tyle powinnam i ja przeznaczyc na dziecko.
sweetnessa27
Gdy ojciec nie płaci alimentów Ty dostajesz z opieki nie więcej niż 500 zł na dziecko.Jeśli masz zasądzone np.400 to dostajesz 400.
domiska
geodonna69 -niestety nie w polsce kochana tutaj sad dzieli wydatki na dziecko na polowe ,ojciec mlody ty tez mloda i mozesz pracowwac-wlasnie tak do tego podchodzą niestety
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.