Menu

allegro

dziewczyny powiedzcie mi jak wstawić zdjęcie na allegro takie by było duże i ogólnie by była ładna stronka,np chcę wstawić kilka zdjęć jak i innych np.kolorowe laleczki taike mieniące się itd...jak to zrobić cały dzien siedzę i ni w ząb nie mogę dojść do tego......pomózcie w was nadzieja(grins)

smerrfetka
 694  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport allegro

Odpowiedzi

Pineczka
Też bym chciała to umieć(grins) Trzeba mieć zrobiony szablon, a żeby zrobić taki szablon, trzeba znać się na HTML'u. Dla mnie to niestety czarna magia. Niedługo zaczynam swoją działalność na allegro i będę musiała poprosić jakiegoś profesjonalistę o zrobienie takiego szablonu(pout)
YoungPrincess
http://www.allegro-szablony.pl/darmowe_szablony_aukcji_allegro.php
smerrfetka
no tak Reniu o coś takiego własnie
.....dzięi coś pogrzebię może i się uda
Pineczka
O Renia ja też popróbuję tak jak napisałaś, chociaż mi bardziej chodzi o coś takiego:
http://infobot.pl/r/1FWe
Pineczka
Trudno, najwyżej będę musiała... bo jak już pisałam chcę się zająć sprzedażą ubrań na allegro, właśnie w takim stylu. W niedzielę mój B. jedzie do Tuszyna kupić hurtem takie ubrania, oczywiście o ile takie tam znajdzie. Wolałabym jechać z Nim, no ale niestety muszę leżeć w łóżku.
Zana
wystarczy mieć konto na Fotosik i wklejać kod z działu "na aukcje internetowe" ale trzeba ten kod wklejać na allegro w edytorze tekstowym ...946775251
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.