Menu

Allegro

28 września zakupiłam na allegro sprzęt do ćwiczeń ....Jak się należało pieniądze wysłałam ....Kobitka dzwoni do mnie mówi że towar niestety nie został wysłany bo się niby nie zgodził na to kurier ...Niby za dużaaaaa.... Do dzisiejszego dnia nie odzyskałam zwrotu pieniedzy !!!Napiszcie mi jakie mam teraz prawa i możliwości by te pieniądze do mnie wróciły.Ta kobita coś ciągle kręci przez ten telefon i nie wiem co dalej?

domka
 542  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

allegro

Odpowiedzi

Aneta50209
Napisz do centrum sporów na allegro oni powinni coś zdziałać
(kwiatek)
andziabuziak
to po huj wystawia baba na allegro takie rzeczy ??
beatka7623
Tak jak dziewczyny piszą napisać na allegro do centrum sporów

A swoja drogą to ten sprzęt chyba się składa to co ten kurier jeździ maluchem że za duży (wow)(wow)

Bo tak jak @renia pisze to roleta naprawdę długa była i nie da się złozyć a u ciebie to kpina :/
Mysiaa
ja miałam łóżeczko pocztą przesyłane i doszło bez problemów...a było większe od tych standardowych.
amalka
To niech "ciemnota" podzieli towar na dwie paczki! Firmy kurierskie przewożą cuda wianki, z meblami łącznie więc faktycznie babka coś kręci... Pozostaje centrum sporów... A może załatw kuriera sama, na jej koszt (kwiatek)
justii34
Teraz musisz powiadomić allegro i oni zajmą się babeczką...oszustów nie brakuje.Ja kupuje od osób którzy mają przynajmniej sprzedanych 30 rzeczy i 0 negatywów..A co do paki to kochana ,kręci Ciebie bo ja kupowałam jak i zarówno sprzedawałam ogromne paki.Uważam ze koszt przesyłki jest drogi i ona nie wiedziała i zrozumiała ze jej sie nie opłaca i nie zarobi...a kaske wzieła?(zlosc) allegro wyciągnie konsekwencje.A Ty wyślij jej negatyw i opisz że nie zwraca Ci kasy,przestroga dla innych.Podaj jej nick bym ja coś nie zakupiła od niej(pout)(pout)
domka
ta oszustka to Lovinka18
mala21
babka kręci zdecydowanie, brat kiedyś zamawiał na allegro złom, gryfy i takie tam o wadze powyżej 100 kg, i jakoś dało się kurierem przewiezc
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.