Menu

allegro

Witam, wolicie kupić wózek w sklepie gdzie można wszystko dotknąć, zobaczyć na żywo, czy na allegro gdzie można kupić tanio ale nie obejrzy się go tak jak w sklepie???

sabina25
 401  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zakupy

Odpowiedzi

patik89
Na allegro gdzie jest taniej lecz wczesniej spisuje marke i nazwe wozka dokladna z allegro i ide zobaczyc go w jakims innym sklepie badz komisie. A gdy jest taka możliwość robie odbiór osobisty i wszystko jest jasne bo płacę przy odbiorze.
sque
Kupiłam wózek przez allegro i nigdy tego nie żałowałam, nawet niektóre rzeczy od ego samego sprzedawcy po jakimś czasie sobie dokupowałam, jak również sprzedałam wózek przez allegro i też mam nadzieję że Ci którzy go ode mnie odkupili też nie będą żałować. Bardzo dużo rzeczy kupuję przez allegro. Moja mama również, kupiła sobie nawet orbitrek przez allegro i ma gwarancję i wszystko co trzeba, no i działa u niej już prawie rok czasu.
renata29
Nie kupuję na allegro.
daryjka87poznan
Kupuje na allegro.
Niuska33
Ja wyprawkę skompletowałam też sieci, łacznie z wózkiem, ale nie na allegro bo jednak bałam się, różne przekręty się dzieją a jednak sklep to sklep, nawet jeśli internetowy. W sumie trafiłam na wiele promocji z rzeczy które kupowałam więc naprawdę oszczędziłam a wszystko jest świetnej jakości. Co prawda Pierwszy Uśmiech ma też stacjonarny sklep wiec mozna wszystko zobaczyc ale niestety nie w Krk.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.