Menu

Allegro-aukcja

Dziewczyny co mam zrobić-otóż wystawiłam zestaw ciuszków na sprzedaż,jakiś użytkownik ją wygrał,ale minęło już z tydzień i nie wybrał opcji dostawy,ani nie wpłacił kasy na konto,gdy napisałm mu e-maila to nie odpisał. Co zrobić? wystawić mu negatywa i wystawić ciuchy ponownie czy zostawić tak jak jest bez niczego?

Agata2728
 488  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport ciuchy

Odpowiedzi

margolcia85
miałam taką samą sytuację, ale to mi wystawiono negatywa z powodu niedostarczenia towaru, tylko że to nie bylo w moim interesie by je wysylać - mało że laska kupiła bluzeczkę za 1 zł, to jeszcze nie napisała jak mam to wysłać - po wpłaceniu mi kasy nie otrzymałam wiadomości jaką bluzkę mam wysłać (miałam wystawione 2 ale w różnych kolorach) po miesiącu dostałm negatywa ze naciągam na kasę (powtarzam bluzka poszła za 1 zł!) w końcu oddałam jej kasę unieważniła mi komentarz i wystawiłąm bluzkę ponownie :)
amalka
Poczekaj jeszcze kilka dni. Zdarzają się różne sytuacje. Dla przykładu- wygrałam na aukcji słonia na biegunach a godzinkę później trafiłam na porodówkę (grins) Sprzedający po tygodniu wysłał mi upomnienie- tata sprawdził moją pocztę. Zadzwoniłam do faceta, a ten zgodził się poczekać na pieniążki, aż wyszliśmy z maleństwem ze szpitala. Tydzień to nie tak długo no i jeszcze masz weekend, którego nie wliczasz w dni robocze- zwykle sprzedający czekają 7 dni roboczych.
Jeśli nadal nie będziesz miała kontaktu z kupującym, wystąp o zwrot prowizji, rozpocznij spór a później uruchom dalszą procedurę. Nie możesz tak po prostu wystawić ubrań ponownie. Umowa kupna i sprzedaży jest wiążąca również dla Ciebie.
MamaMaya
w informacji po zakonczonej aukcji dostalas jego dane m.in. nr telefomu zadzwon to najpewniejsze moze gdzies wyjechal i nie ma tam neta w sumie jak wakacje (kciuki)
MamaMaya
*już wakacje miało byc (krejzolka)
daryjka87poznan
A nie masz do niego nr telefonu zeby zadzwonic????
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.