Menu

Allegro - pomocy!:)

Hej(kwiatek) Sprzedałam przedmiot na allegro i dostałam wiadomość, że kupujący wpłacił pieniądze przez PayU - kiedy ja zaznaczałam, żeby wpłacać zwykłym przelewem - no cóż... nie wszyscy umieją czytać(pout) Ale już mniejsza z tym - chodzi o to, że nie mam skonfigurowanego konta przez PayU, bo nie chciałam tego, no ale teraz nie wiem, co mam zrobić;/ Powiedzcie mi, co dalej??????(kwiatek)

Magdzik
 1040  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy allegro payu wpłata

Odpowiedzi

Magdzik
Teraz chyba nie pozostaje mi nic innego, jak skonfigurować to konto w PayU???? Jak szybko wtedy będą pieniądze na moim koncie?
piasekpustyni
Napisz do allegro co powinnaś zrobić. Myślę że skonfigurować konto na PayU, ale nie jestem pewna.
sheryl
No skonfigurować sobie to konto. Pieniądze przychodzą zazwyczaj szybko, 1-2 dni, jak wszystko jest odpowiednio skonfigurowane.
PayU zastąpiło poprzednie PzA prawda?
Z tego co pamiętam nie można było pisać, że nie chcesz wpłat PzA i życzysz sobie tylko normalne przelewy, bo to opcja przymusowa allegro (niestety) wypisywanie takich rzeczy jest wbrew regulaminowi. Jak ktoś złośliwy cię zgłosi, możesz mieć jakieś ostrzeżenie. Ja też tego nie lubię, ale cóż, nic nie poradzę.
Magdzik
Ale ja nie napisałam, że nie przyjmuję wpłat PayU, tylko........ Przy wystawianiu przedmiotu w opcji o płatnościach były różne formy wpłaty i zaznaczyłam tylko przy przelewie zwykłym:) Myślałam, że to wystarczy dla kupującego, że będzie zwracał na to uwagę:/
sheryl
A to PayU nie ustawia się samo?
Tak jak kiedyś PzA?

Muszę coś dzisiaj wystawić i zobaczę. (grins)
amalka
Hmy... A ja jestem wredną osobą i z problemem zostawiłabym kupującego (grins) Niech kombinuje jak wycofać pieniążki i zapłacić za towar w formie wskazanej przez Ciebie (rock)
Magdzik
Macie rację... Sama jestem gapa;/ PayU jest automatycznie ustawiony - właśnie sprawdziłam, więc chcąc nie chcąc muszę skonfigurować konto;)
amalka
@kasiek masz rację- automatycznie, jeśli jednak sprzedający nie życzy sobie takiej formy zapłaty, kupujący powinien to uszanować.
Magdzik
@amalka, otóż to(kciuki)(klaszcze)(klaszcze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.