Menu

allegro - sprzedaż

mam do was pytanko. chce wystawić ubranka mojego smyka na allegro. jeszcze nigdy tego nie robiłam. słyszałam ze przy sprzedazy na allegro pobierana jest opłata. ile wynosi ta opłata i kiedy sie ja uiszcza. i czy za kazdy przedmiot się płaci czy tylko raz.

szyszunia102
 521  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

allegro sprzedaz

Odpowiedzi

Marta050709
nie duzo nie wychodzi wystawialam chodzik za 50zl to wyszlo mi 1,25zl czy jakos tak..
przy wystawianiu dodaj opis ogolny o ciuszkach i w zdjeciach zalacz te ktore wystawic chcesz i w opisie ogolnym napisz o kazdym ciuszki swoja cene...chyba ze np kazdy za np 10zl czy jakos tak
Marta050709
tam bedzie pisalo za co ile dobrze czytaj bo wiem ze jak chcesz by twoje rzeczy byly na pierwszej otwieranej stronie to chyba kosztuje 100zl
Zana
przed ostatecznym kliknięciem WYSTAW PRZEDMIOT masz wyszczególnione za co zapłaciłaś i ile ogólem za aukcję ... dług Ci rośnie i masz później wystawioną miesięczną płatność którą musisz uiścić allegro ... jak się coś nie sprzeda i wystawiasz drugi raz to drugi raz opłacasz ....w zależności co wystawiasz opłaty są od groszowych po złotowe w zależności za ile wystawiasz towar czy tylko KUP TERAZ czy KUP TERAZ i licytacja ....
karolina87
w zależności w jakiej formie wystawiasz przy opcji licytacji no do 1 zł prowizja jest maleńka ok 15 gr, przy opcji kup teraz jest trochę wyższa i w zależności jaką kwotę wybrałaś.
Zajrzyj do cennika znajdziesz go klikając najpierw w zakładkę "moja sprzedaż" następnie "wystaw" i wyskoczy ci 1. strona wystawiania, gzie masz odnośnik "Zobacz, ile zapłacisz za wystawienie aukcji."
Zana
aha ...ile masz do zapłacenia w danym miesiącu przyjdzie Ci mailem od allegro ale zawsze możesz to sprawdzić na profilu na twoim koncie allegro ..
szyszunia102
dzięki za odpowiedzi
amalka
Przeczytaj regulamin (grins) Tam jest wszystko wyjaśnione. Nie martw się- to są maleńkie kwoty. Ja wpłacam pieniążki na konto Allegro przelewem.
Achcha
a jakie rozmiary sprzedajesz - to może Cię dodam do ulubionych(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.