Menu

Allegro - zwrot badziewia

Kochane!! Dostałam paczkę z ciuszkami ( a raczej szmatami) dla mnie. W aukcji pani pięknie wszystko opisała, że stan idealny itp. A jak obejrzałam ubrania to delikatnie ujmując się zdenerwowałam. Wszystko sprane, rozciągnięte, z dziurami... No szlag może człowieka trafić. Pani nie odbiera tel, wystosowałam do niej "pięknego" maila i czekam na odpowiedź.


Przechodząc jednak do sedna sprawy: wiem, że jest przepis, że można zwrócić zamówiony towar w przeciągu 10 dni od jego otrzymania. Jednak nie jestem pewna, czy jeżeli to wszytko wyciągnęłam, przejrzałam itp to również mogę go odesłać?? Nie jestem pewna, czy aby ten przepis nie dotyczy tylko rzeczy odsyłanych w oryginalnym opakowaniu- czyli nie otwieranych:-/

Uświadomcie mnie, bo sporo kaski wtopiłam i teraz nie wiem czy ją odzyskam(pout)(pout)

StepByStep
 664  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zakupy zakupy zwrot kasy odesłanie

Odpowiedzi

Zana
oczywiście że możesz ...jeśli sprzedawca nie odbiera i nie chce załatwić sprawy polubownie napisz spór na allegro ..najlepiej dołącz fotki jest tam taka opcja jak co wygląda ...ja już jedną akcję przeszłam ...kupiłam nowy jeździk który wyglądał jak by Go morze wyrzuciło ...porobiłam fotki tego badziewia i w komentarzu oczywiście negatywnym dałam link do fotosika żeby sobie inni obejrzeli ... kase oddali wysłali kuriera ale po nerwach stresach straconym czasie i znikomym kontakcie inaczej nie mogłam zrobić ...
StepByStep
Dzięki @Zana za rzeczowe wyjaśnienie sprawy, cóż to czekam do jutra na odp od Pani K. i zobaczymy co dalej

ehhhh.... teraz to już się chyba całkowicie zraziłam do zakupów w sieci
Zana
mnie jakośoś nie ...to był jedyny nie rzetelny sprzedawca z jakim miałam do czynienia i raczej nie wkładam ich jeszcze do jednego wora ..póki co zawsze trafiałam na bardzo rzeczowych kontaktowych miłych sprzedawców którzy przysyłali towar bez zastrzeżeń z mojej strony ... no raz wysłali wózek nie ten kolor co chiałam ale w mig odpisał sprzedawca z przeprosinami za pomyłkę na magazynie i z propozycją wysłania kuriera i zamiany wózka ...ostatecznie ten kolor który przyszedł też mi się podobał więc ptrzy nim zostałam .... sprzedawcy też ludzie i pomyłki się zdarzają ...zależy tylko jakie rozwiązanie ma w zamian sprzedawca (grins)
Zana
a dodam że ja maniak allegrowy ..nawet gacie tam kupuję (grins)
sheryl
Ale prawo do zwrotu w ciągu 10 dni dotyczy sklepów, sprzedawców zarejestrowanych.... a nie dotyczy osób fizycznych sprzedających rzeczy używane... tu to tylko dobra wola sprzedającego, odda pieniądze albo i nie... paragrafu na niego nie ma.
Druga opcja - spór na allegro.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.