Menu

angielski i Szkoła językowa czy indywidualne nauczanie w domu?

Moje drogie kobitki poradzcie mi jakie macie doświadczenia ze szkołami językowymi dla dzieci w wieku 8-9 lat a może któraś z Was postawiła na nauczanie z domu?

Mój synek bardzo chce chodzić na angielski, z jednej strony wydaje mi się chyba że na początek nauka w grupie dzieci może okazać się lepsza dla takiego dziecka?

Jakie macie doświadczenia? Prosze doradzcie mi... Jak to było w przypadku Waszych dzieci moje drogie ?

potterska
 492  5

Odpowiedzi

mamakarina
Myślę, że sama sobie już odpowiedziałaś na to pytanie. Wydaje mi się, że w tym wieku lepiej aby dziecko uczyło się w grupie, ale oczywiście jeśli zależy Ci na szybkich postępach możesz zapisać dziecko na obie formy :) Ale może to być za dużo jak na początek. :)
potterska
(prezent)
alinagj1o2
Moi byli zapisani na angielski w wieku 4 i 5 lat grupy były małe,zajęcia 2 razy w tygodniu . Ogólnie byłam zadowolona w wakacie byli też z tej szkoły na obozie.Wypisałam ich jak mieli 8 i 9 lat . Mieli więcej do uczenia z kursu niż ze szkoły co zaczęło ich przerastać .A że w szkole idzie im bardzo dobrze to podarowaliśmy sobie kurs . Ja nie znam angielskiego dlatego poszli na kurs bo miałam świadomość że im nie pomogę .
rozowa82
Zule w tym roku w 4-latkach zapisałąm na angielski, nauka zabawą widze ze duzo daje, młóda czesto mowi domnie po angielksu pewne słowa co matka ma problem ze zrozumieniem hehehe wiadomo dzieci nie wyraznie akcentuja ale jestem zadowolona bo widze ze to daje efekty. Mam nadzieje ze bedzie miała łatwiej z nauką niz miałam ja (smutna)
potterska
Dziękuje za porady ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.