Menu

Antybiotyk

Dziewczyny młoda od piątku dostaje antybiotyk Augumentin i od wczoraj pojawiła się u niej biegunka ;/ wymiotów brak pije dużo i je normalnie i teraz nie wiem czy odstawić ten antybiotyk czy dalej podawać jej chyba zaraz oszaleje .....

karolcia514
 598  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie antybiotyk

Odpowiedzi

karolcia514
No jutro na pewno sie udamy do lekarza tylko teraz nie wiem czy do jutra podawac ten antybiotyk czy przerwac ;/
Ada3610
a dajesz osłonkę jakąś od antybiotyku np. Lakcid w ampułkach.
karolcia514
daje daje
tymianek
mój synek tak samo reagował na agumentin - czyli nietolerancja organizmu, antybiotyk odstaw, bo nie pomaga, a wręcz przeciwnie bardziej osłabia organizm ( odwadnia). Jutro idź do pediatry niech przepisze inny antybiotyk, bez kwasy klawulanowego, a najlepiej z innej grupy.
I na przyszłość zapamiętaj, że nie może córcia dostawać antybiotyków z tej grupy co agumentin.
karolcia514
to juz teraz ogłupiałam podałam jej no nic rano nie dam biedna meczy sie ze strasznym kaszlem do tego doszedł katar ;/
Nena
Karolcia podaj jej normalnie kiedy jest czas-rano też. Dopiero po konsultacji z lekarzem który stwierdzi co dalej robic- moze biegunka jest od czegoś innego.
sweetnessa27
Augumentin jest antybiotykiem, na który dzieci dość często reagują. Nawet jeśli go wielokrotnie przyjmowały, za którymś razem może wystąpić reakcja organizmu. A niektóre choroby go również nie tolerują. Rano już bym nie podawała go , tylko niezwłocznie udała się do pediatry. Najprawdopodobniej zmieni antybiotyk. U nas pediatra akurat zmieniła na Ceclor. Ale nie każdy antybiotyk na wszytsko działa. Wasz lekarz na pewno dobierze antybioyk adekwatny do choroby. Zyczę zdrówka~!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.