Menu

Antybiotyk a starania o dziecko

Witajcie!
Poradzcie mi bo ja nie wiem co robić. Dostałam zapalenia mieszka włosowego (na brwi) i z tego poszło zakażenie. Wczoraj wieczorem byłam na okulistyce bo opuchlizna szła mi mocno w stronę oka (w ogóle mam całą twarz spuchniętą - tak się tylko żalę... (placze) )
Ale do rzeczy. Lekarka przepisała mi antybiotyk i maść, któryh nie powinno się brać w ciąży. Antybiotyk biorę od wczoraj a dziś wyszedł mi pozytywny test owulacyjny.
Czy możemy starać się o dziecko kiedy biorę te antybiotyki?
Bo ja rozumuję tak. Skoro dopiero mam dni płodne to zanim dojdzie do zapłodnienia i jajeczko się zagnieździ to kilka dni minie. Chyba powinniśmy zaczekać do następnego cyklu, co? (smutna)

joana1983
 5043  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

leki starania o dziecko

Odpowiedzi

GUGULKA
zadzwon do lekarza i bedziesz w 100 procentach pewna.
Zana
o ile wiem ..a pewności nie mam ....zanim dojdzie do zaplodnienia a pozniej zagniezdzenia to duuuużo czasu a dopiero od zagniezdzenia chyba dziecko czerpie z Ciebie ....ale jesli masz być spokojniejsza albo zapytaj lekarza albo zaczekaj cykl ... wiesz ..niby wieeele kobiet tłumaczy że bralo coś bo nie wiadzialy ze w ciąży a dziecko zdrowe ....ale TY wiesz że możesz zajsc więc po co se pozniej w brode pluc ????
joana1983
Byłam u lekarza i niestety kazała mi wziąć całe opakowanie tego antybiotyku czyli przez 10 dni jedna tabletka. Poza tym mam to mieć potraktowane chirurgicznie, pewnie znów mi jakiś lek przepisze...Tak więc nic z dzidziusia w tym cylku nie będzie(smutna) . Szkoda że to się nie stało za kilka dni...(krejzolka)
No cóż w takim razie czeka nas kilka dni postu...(krejzolka)(pokoj)
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!
Pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.