Menu

Antybiotyk CECLOR...

Witam Mamusie. Moja córka zachorowała i pani doktor dzisiaj w przychodni dała nam antybiotyk CECLOR (Amelka ma chore gardło) i mam takie pytanie czy któraś z mam dawała swojemu dziecku ten lek i czy się sprawdza? Czekam na odpowiedzi.

Karola5
 2283  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
Po raz kolejny napiszę, jak w tego typu pytaniach... lekarz wie, co robi... Skoro przepisała ten, a nie inny lek, to powinien zadziałać. Zdrówka(awve)
Karola5
Oki. Dzięki. Pierwszy raz się z nim spotkałam i dlatego zadałam takie pytanie.
Basia1980
Za każdym razem lekarz nam to przepisuje(grins) Działa i ma dobry smak więc dzieci go lubią i nie grymaszą przy jego podawaniu(grins) zdrówka dla pociechy(kwiatek)
Iwona1977
To świetny lek dla malych dzieci ma dobry smak i zazwyczaj dzieci go chętnie przyjmują moja młodsza go brała jak miala ponad rok nie wymiotowala po nim
Iwona1977
@Magdzik wiadomo ze lekarz wie co przepisuje , ale antybiotyk antybiotykowi nie równy , dla jednych jest za Slaby dla innych za mocny , jedne maja tak ohydny smak ze jak podasz dziecku to wymiotuje i wtedy nie działa bo nie dasz a drugiej dawki a inne sa naprawde smakowo dla dzieci dobre i chętnie go przyjmują moja
karolincia
Jadła go nawet moja córka która po większosci syropów ma odruch wymiotny, w działaniu też dobry
Karola5
Dzięki. Zgodzę się z Iwoną 1977, bo niektóre dzieci nie mogą wszystkich antybiotyków i np moja starsza nie przyjmowała mi niektórych i miałam duże problemy z nią i do tej pory tak mam. Na siłę jej daje.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.