Menu

antybiotyk i krostki na buzi?

Mój 7 miesięczny synek bierze już 3 dzień antybiotyk wczoraj na twarzy pojawiły się mu krostki koło brwi za uszami oraz na pupie (częściej robi kope tz. popuszcza troszkę i nie jest to zadka kopa) dodam że ząbkuje. Czy to może być po antybiotyku? czy przez ząbki? jak myślicie? powinnam zadzwonić do przychodni?

iwus198920
 736  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie krostki

Odpowiedzi

monia01081985
radze przejść się do lekarza bo stawiam 90 % ze to antybiotyk mój synek tydzień temu w piątek wylądował na antybiotyku na trzeci dzień kuracji był wysypany hrostkami lekarz rodzinny stwierdził że to od antybiotyku mój synek brał CECLOR
oli28
Może to być przez ząbki,ale również dobrze może być przez antybiotyk.Moja córcia miała podobne objawy i pediatra zmieniła nam na inny.Więc myślę,że najlepszym rozwiązaniem będzie jak skonsultujesz to z lekarzem
iwus198920
mój bierze ceroxim
monia01081985
widocznie jakiś składnik tego antybiotyku nie toleruje twoje dziecko jak napisałam wyżej zgłoś się do pediatry odstaw lek i jeśli lekarz potwierdzi uczulenie na antybiotyk zanotuj sobie nazwę (ja zapisałam w książeczce zdrowia dziecka) byś na przyszłość wiedziała jakiego antybiotyku unikać.
iwus198920
dziękuje za odpowiedzi
iwus198920
dzisiaj idziemy do lekarza bo przyjmuje od 15 i niunio juz i na pleckach ma krosteczki :(
oli28
A z jakiego powodu twój synek bierze antybiotyk??
iwus198920
angina
oli28
Zapytałam bo podczas 3-dniówki wyskakują krostki.Dobrze,że macie dziś wizytę to wszystkiego się dowiesz
iwus198920
wiem wiem bo starszy mial tylko ze u nas kazdy chory w domu razem ze mna :(
oli28
No niestety teraz sezon na choroby.Dużo zdrówka dla wszystkich(kwiatek)
iwus198920
dziękujemy :*
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.