Menu

antybiotyki- uczulenia

OD srody moja Natalka brała antybiotyki , wczoraj dostała jakis plam a dzisiaj to juz cała jest czerwona czy to moze byc uczulenie po antybiotyku ,nie wiem czy moge jej cos podac jakies wapno czy isc z tym do lelarza jak myslicie

bako
 2191  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie antybiotyki

Odpowiedzi

ADAMSKA98
może mieć uczulenie na antybiotyk ,i tez możesz podać wapno dla dzieci
amelializak
ja na Twoim miejscu wybrałabym sie do pediatry...niewarto ryzykowac,może tak być że to uczulenie,lepiej sprawdz
frytka
kochana,dla twojego spokoju i dobra dzidzi idz do lekarza:)
Mandarinios
możliwe i koniecznie musisz iść do lekarza... ja jestem uczulona na penicylinę i po podaniu mi antybiotyku z penicyliną czy pochodnymi najpierw pojawiły się małe kropeczki a potem czerwone plamy swędzące jak cholera... trzeba koniecznie to skonsultować ponieważ reakcja alergiczna może różnie przebiegać.... poza tym warto, żebyś zapamiętała nazwę antybiotyku i zawsze informowała lekarza o tej sytuacji.... no i jeśli dziecko jest uczulone to powinnaś zrobić testy i nosić taką informację wygrawerowaną na bransoletce lub w dokumentach no i w kartach u lekarzy....
Martuska
moja po syropie dostała uczulenie i była też cała czerwona, jakby poparzona takie plamy, możliwe że to od antybiotyku,
Mandarinios
Dokładnie Asafka, nie można przewidzieć przebiegu reakcji alergicznej....
bako
kochane posłuchałam waszych rad i poszłam z mała do lekarza tak jak myslałam te kropki to z antybiotyku ale juz dzisiaj jest lepiej kropki zchodza dzieki kochane
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.