Menu

antykoncepcja

witam!
Mam pytanie odkąd zaczęłam brać tabletki zaczęłam częściej chodzić siku czy to jest możliwe.Czy to może być przez tabletki ?

malinowska
 398  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

antykoncepcja

Odpowiedzi

KIciula
szczerze powiem ci,ze tez sie nad tym zastanawiam 4 lata je biore i mam odczucie,ze nawet z malenka iloscia odczuwam,ze chce mi sie mocno siku,a pecherz mam zdrowy bo robilam badania
halina21
trudno powiedzieć ja nie miałam takiego problemu najlepiej zapytaj swojego gina
Ania111990
Ja nie mam problemu z pęcherzem
jola8443
ja tez nie mam takiego problemu.biore azalie.
malamama17
Nie mam pojęcia. Ja np. zauważyłam, że u mnie jest tak po ciąży. :) Od czasu porodu, jeśli ciutka tego jest, to już odczuwam dyskomfort.
malinowska
ja nie mam chorego pęcherza wszystko jest w porządku ;-) zawsze mało chodziłam ale teraz zauważyłam ,że często chodze.Nie mam żadnych skutków ubocznych po tych tabletkach tylko tyle,że zauważyłam z tym sikaniem;-) może się wszystko unormuje ;-))
malinowska
a tabletki biorę o nazwie Naraya
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.