Menu

Antykoncepcja doraźna

Ja już tak często jest poruszany temat antykoncepcji to co napiszecie o antykoncepcji doraźnej ( tzn o tak zwanej tabletce "po" ). Czy któraś ją brała? Czy jest skuteczna? I ogólnie co sądzicie o tej tabletce?

antenkarad
 799  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina antykoncepcja

Odpowiedzi

sweetnessa27
Ja nie traktuję tej formy jako antykoncepcji.Dla mnie to już aborcja.Ta tabletka nie dopuszcza do zagnieżdżenia się ZAPŁODNIONEJ komórki jajowej w macicy! Nie stosowałam...
Mysiaa
ZDECYDOWANIE NIE!!!JESTEM PRZECIWNA,LEPIEJ POMYŚLEĆ PRZED NIŻ PO FAKCIE.
antenkarad
Miałam ostatnio trochę czasu i przeglądałam kobiecą prase i wpadł mi w oko artykuł o tych tabletkach. Z tego co tam wyczytałam podobno może spóźnić się miesiączka lub pojawić się wczesniej. A jak było u Was? Dobrze wiedzieć w razie potrzeby :)
Mysiaa
atenkarad lepiej pomyśleć przed potrzebą niż w razie potrzeby.(kwiatek)
antenkarad
Pewnie, że lepiej a wiedza nie zaszkodzi (kwiatek)
Mysiaa
No pewnie ,że nie.Jak to mówią od przybytku głowa nie boli(kwiatek)(kwiatek)
antenkarad
KaSiA13 dzięki za link, nie wiedziałam o istnieniu podobnego pytania. Uzupełniłam wiedze :)
Mysiaa
i po krzyku,hmmm...przecież jakby na to nie patrzeć to gdyby się okazało,że jednak jesteś w ciąży to by było także Twoje dziecko.Nie tylko Twojego ówczesnego chłopaka.
Nicoletta
brałam i postinor i escapelle.. skuteczna są bo wtedy w ciąże nie zaszłam no i faktycznie bardzo rozregulowuje miesiączke .. 2 miesiące przed tym teraz (Olivkokwym :p) zajściem w ciąże brałam ją no i okresu nie miałam,potem miałam,potem myślałam że nie mam ze wzgędu na tebletkę (bo kiedyś było tak że nie miałam,potem miałam i znów nie miałam) a jak się potem okazało .. byłam w ciaży ..
Mysiaa
Ja mam inne zdanie i też szanuję zdanie innych,ale wcale nie muszę od razu rozmawiać z lekarzem.Dla mnie kościół nie ma tu nic do rzeczy.Ja bym NIGDY takiej tabletki nie wzięła,ale nie dyskredytuję innych kobiet za to.To ich sprawa i sumienie.Nie spodobało mi się Twoje ostatnie zdanie w poprzedniej wypowiedzi,a szczególnie to:"....i po krzyku".
Mysiaa
Ja mimo wszystko nie wzięłabym takiej tabletki(nigdy)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.