Menu

Antykoncepcja po przerwie

Dziewczyny, po jaką metodę sięgnęłyście po porodzie? Zdecydowałam się na powrót do antykoncepcji i biję się trochę z myślami. Czy pigułka będzie najlepsza?

veryAnka
 467  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie antykoncepcja po porodzie antykoncepcja pigulki

Odpowiedzi

Beatka9316
Ja od razu po porodzie wróciłam do tabletek :). Innych metod nie próbowałam więc nie mogę się wypowiedzieć na ich temat.
amalka
A ja wypłukuję wszystko dokładnie szlauchem ogrodowym, podmywam się Colą i klepię antyciążową mantrę. No i chłopu prezerwatywy na drutach sztrykuję, bo mnie nie stać na "gumowe" (kciuki)

A tak na poważnie- u mnie zmasowany atak, wszystkimi niemal metodami. No ale mój przypadek jest z innej bajki i tak niestety trzeba (pout)
amalka
Nie wiem dlaczego, ale nasunął mi się tekst kolegi hehe Na pytanie "Co robić?", odpowiadał "Sr...ć i drobić" (smiech)
amalka
(smiech)(smiech)(smiech)
czekoladka22
ja dopiero zaczęłam brać pigułki ale słyszałam że krążki sa dobre jak 3 rodzaj tabletek mnie nie przekona to idę do apteki po krążek.
czekoladka22
wejdź sobie na www.kobiety.org
amalka
Elfka napisała:

Pewnie i tak zjadę na raka płuc lub wątroby-gdyż nie piję i nie palę ot takiego figla los mi spłatać może.

Po pierwsze NIE KRACZ mój Żuczku kochany, po drugie... taka złośliwość losu dopada wielu niestety (pout)
veryAnka
Z tą rakotwórczością to bym nie przesadzała. Są pigułki trzeciej, czwartej generacji z naprawdę śladową ilością hormonów. ;) A czy to prawda, że mogą łagodzić pms? Która coś wie?
amalka
"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz...." A ja na sterydach jadę, zatem też na hormonach. Wyjścia nie mam innego niestety...
veryAnka
Eudaimonia nie jestem naukowcem podobnie jak Ty pewnie nie jesteś i nie widzę żadnego powodu do napadania na mnie tylko dlatego, że mam inne zdanie niż Ty. Wyluzuj trochę. ;) Od października trochę czasu minęło, zrobiłam wyniki, lekarz przepisał mi vibin i póki co czuję się z nim dobrze. Wszystkim doradzającym dziękuję za wsparcie. :) Pozdrawiam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.