Menu

antykoncepcja sylvie 20

Witam ciepło z samego ranka , mam pytanie do mam które brały SYLVIE 20 jak u was z wagą i zmianami na skórze po tych tabletkach .I tak ogólnie jak reagowałyście , naczytałam się działań niepożądanych i teraz mnie zastanawia czy je brać czy nie,,,,

rudagibalska
 1095  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

antykoncepcja skutki uboczne

Odpowiedzi

kamizelka
Ja biorę ale sylvie 30 i nie zauważyłam tendencji do tycia, a cera mi się poprawiła. Skutki uboczne jakie miałam to tylko na początku jakieś bóle brzucha, a teraz już jest ok.
kocurka84
Każdy producent leku na ulotce ma obowiązek wypisać wszystkie możliwe do wystąpienia skutki uboczne. Robi to w tym celu żeby w razie czego pacjentka nie mogła go podać do sądu. No bo niby czemu skoro takie a nie inny skutek uboczny występował w ulotce danych tabletek!

Niemniej jednak nie bierz sobie tych skutków ubocznych do serca, bo nijak się mają one z rzeczywistością. Owszem mogą wystąpić jakieś lekkie plamienia w trakcie przyjmowania pierwszych trzech opakowań sylvie czy każdych innych pigułek, może chwilowo zatrzymać się woda w organizmie etc., ale to wszystko ustępuje w chwili, gdy organizm przyzwyczai się do "nowej sytuacji".
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.