Menu

Aparat fotograficzny

Chciałabym sobie kupić jakiś fajny mały cyfrowy aparacik cyfrowy, żeby upamiętniać każdą chwilę z córeczką ale nie wiem jaki :( Może macie sprawdzone jakieś małe kobiece aparaciki - niedrogie :)

johanna
 514  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy aparat cyfrowy aparat fotograficzny

Odpowiedzi

Agula
Ogólnie wszystkie aparaty są dobre, cena zależy od producenta(Polecam Sony) i co jest w "środku". Ogólnie dobrze aby taki aparat miał wielokrotny zoom optyczny i odpowiednią wielkość matrycy, dobrze gdy posiada minimum 7 megapikseli. Najlepiej jak pochodzisz sobie po sklepach w Twojej okolicy, popytasz pracowników działu z aparatami i gdy już zbierzesz informacje na temat aparatu, który jest w przystępnej cenie i podoba Ci się, poszukaj go w necie i zamów. Ostatnio namówiłam tate aby nie kupował w Media tylko zamówił przez internet. Podowiadywał się o jednym z nich co nie co i zamówił przez internet, zaoszczędził 85 zeta :) Warto, prawda?
kasia13_archiwum
@Agula... do robiena normalnych zdjec nie musisz miec 7 megapikseli. Chyba, ze chcesz robic plakaty. Do normalnych zdjec 10x15 cm wystarczy juz wszystko powyzej 4 megapikseli.
Te z 7 czy 8 megapikseli to sa do zdjec duzego formatu (plakatowych itp).
Agula
@kasia13, wiem, że 7 mp to dużo, ale ja mam taki i nie żałuje. Ostatnio drukowałam zdjęcia dużego formatu, także gdyby był z mniejsza matrycą to fotki nie wyszłyby tak ładnie :) A cena jest porównywalna
kasia13_archiwum
@Agula... No wlasnie. Do duzego formatu. Tu sie zgadzam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.