Menu

Apel!

Dziewczyny mam pewien postulat. Mianowicie proszę Was, MIEJCIE WIĘCEJ DYSTANSU DO SAMYCH SIEBIE!! Cały czas przeżywając i martwiąc się o to, że np. Justylka(Kochana nie obraź się, tak mi się nasunęłaś-bezpodstawnie(cukierek) ) napisała mi "powinnas myslec o dziecku, nie wolno Ci tak robic", tak naprawdę robicie problem tylko samym sobie. Nie macie większych kłopotów? Po co na okrągło pisać "ale mnie zaatakowały!!"? Przecież to nawet nie był atak... Ja nie będę tu sypać nickami, bo nie o to chodzi... Kurczę... Jesteście w końcu dorosłe (Tak, nawet pomimo młodego wieku. W końcu macierzyństwo do czegoś zobowiązuje) Nie zachowujcie się jak Ula z 1b, którą Krzyś 3 tygodnie temu pociągnął za warkocza. To portal dla wszystkich i nie zawsze wszyscy będą się nawzajem lubić. Takie życie... I jeszcze jedno... Jesili ropicie durzo blentuf, to nie dzifcie sie, rze benciecie zkrytykowane(grins) Więcej pokory i ogłady! Wyzywanie i ubliżanie innym nie jest na wysokim poziomie... Nie jest właściwie na żadnym poziomie(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)

No... To chyba tyle... Dziękuję za uwagę(spi)(spi)(spi)(prezent)

Allicja
 1990  49

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Szkoła i Kształcenie kultura szacunek

Odpowiedzi

avialle
no właśnie hmm, o co loto. Ostatnio każdy ma apele, może załóżcie grupę "Wiec" i będziecie postulować do bólu. :D
Allicja
@avialle to całkiem dobry pomysł:) Nie wiem, czy widzialyscie pytanie "cionza", jak tak, to powinnyscie wiedziec o co chodzi(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) A poza tym to tak ogolnie mi sie nasunelo, bo duzo tu ostatnio "drazliwych"
avialle
hahaha może autorka nas oświeci :D
JUSTYLKA
..nie wiem o co chodzi...(smutna)(smutna)
dyska29
o co biega bo to malo jasny APEL(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Allicja
Ja naprawdę nie chcę sypać nickami, ogólnie mówię
moput
(wow)(wow)(wow)(wow) a o zo chozi?
Allicja
I nie chodzi tu o żadną z Was(grins)
avialle
@Allicja prawda jest taka, że apelowanie o nie atakowanie, każdy ma w głębokim poważaniu, ja owszem staram się nie brać udziału w głupich dyskusjach, no ale czasem nie da się!! :D:D i nie mam za miaru być grzeczna i kulturalna wtedy, bo nie byłabym sobą ;]

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne chodzą gdzie chcą :D.
avialle
Zresztą i tak zostałam nawrócona przez mamusieJole onegdaj ;D natenczas :D jestem dużo cichsza ;D
Paulinka1701
(wow)(wow)(wow)(wow)(wow) tu i tak zawsze zdarzy się jakaś "afera" za dużo rożnych charakterów apel za bardzo tu Ci nie pomoże niestety ...(krejzolka)(krejzolka)
Allicja
Własnie nie chodzi o to, zeby nie pisac co sie ma na mysli... Chodzi o to, ze sa mamuski, ktore strasznie biora to wszystko do siebie... I to do nich jest ten apel... "Poprostu niechce mi sie pisac z takimi guwnami jak WY oraz niezycze sobie zadnych komentarzy bo jestem mondrzejsza i nie odp takim czubom pa" o tym mówię
Paulinka1701
Takie osoby jak beda chcialy tak pisac to beda pisaly .... i nic ich nie przekona skoro twierdza ze sa madrzejsze ...ale masz dobre intencje (prezent)(prezent)
avialle
ee to nie potrzebnie się udzieliłam, nie jestem osobą, która bierze tu cokolwiek do siebie :D:D, zresztą po niektórych wymianach zdań z paroma mamusiami było to chyba widać :D to nie ja odchodziłam obrażona :D
Allicja
Jacie!!! Juz myslalam, ze nie zostane zrozumiana(smiech)(smiech)(smiech)
JUSTYLKA
zostałaś kochana ,ale tak to ujęłaś że nie wiedziałam o co chodzi(wow)
avialle
@mamaMisia ale w apelu było kilka znaków zapytania, myślę że zostanie jej to wybaczone :D:D
Allicja
Zasady sa po to, zeby je lamac(grins)(aniol)(aniol)(aniol)
Paulinka1701
tylko się tu znowu nie kłóćcie (zla)(zla)(zla)
Allicja
mamaMisia w takim razie mnie nie zrozumialas(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Przykro mi i nie chce, żeby jakas afera tu byla(pout)(pout)

(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.