Menu

apetyt

Mam córeńkę 9 miesięcy.Nie narzekałam na jej brak apetytu zawsze zjadła to co jej dałam :)
Do dziś!
Nie chciała pic mleka na kolację(pepti) i niewiem czy to początek infekcji czy już to mleko jej nie pasi.Odpychała butelkę rączkami,i płakała!:(((((
W końcu bez mleka poszła spac... PORADŹCIE COŚ?(wow)

Edliyah
 646  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie apetyt dziecka

Odpowiedzi

mammma
po jednym takim dniu to nie ma co wpadać w panikę. może coś jej nie pasowało, może ząbki bedą szły (moja im starsza, tym gorzej znosiła i cudowała). albo ma fazę na "nielubienie"mleka i za kilka dni jej przejdzie. albo zaczyna pokazywać swój charakterek i testuje też Ciebie, na co pozwolisz, na co nie. Czeka kiedy pogrozisz palcem i powiesz "no,no". dzieci w pewnym okresie same domagają się wprowadzania zasad i wychowywania. ostatnio jedna mama obraziła się, jak napisałam że dwultaka budząca się w nocy na butlę, to tylko fochy i testowanie cierpliwości i szukanie granicy co wolno, czego nie. ale tak właśnie jest. dzieci same proszą żeby im wskazać co można czego nie, wprowadzić zasady. poza tym bedzie coraz częściej zaskakiwać Cię, że nagla lubi coś czego nie lubiła i odwrotnie. kształtuje jej się charakter i sama określa swoje upodobania.
mammma
generalnie chodzi mi o to, żebyś się nie martwiła i pozwoliła jej wybierać. powiedz, że mleczko trzeba pić ale jej na siłę nie zmuszaj. uwierz mi, rozumie więcej niż Ci się wydaje.
Edliyah
Dzięki
Magdzik
Może ząbki, a może poprostu nie miała ochoty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.