Menu

apetyt

Dziewczyny napiszcie proszę jak często karmiłyście piersią wasze dzieci w nocy mój mały Jaś ma 3,5 miesiąca do tej pory budził się na karmienie raz w nocy a od kilku dni domaga sie piersi w nocy co 2 godziny w ciagu dnia ma przerwy 2,5 -3 godziny.czy to znaczy że ma większy apetyt?

17janek
 554  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

apetyt

Odpowiedzi

Mandarinios
U mnie było podobnie jak u Ciebie - co dwie -trzy godziny.... jednak im był starszy tym przerwy się wydłużały ....
GUGULKA
ja karmiłam rok i tez były czeste pobudki w nocy co 2 godz, jedynie po kapieli potrafil przespac 4-5godz. Ale nie ma tego złego... w nocy mleczko jest tresciwsze takze ciesz sie ze ma apetyt bo niunia bedzie ładnie na wadze przybierala:)
ADAMSKA98
na zadanie co 3-4 godzinny nawet wiecej
Achcha
Mój do 5 m-ca budził się conajmniej co 3 godz, teraz prześpi do czwartej-piątej bez przerwy ale jak coś jest nie tak: katarek, ból brzuszka, jakieś niepokoje to budzi się czasem co chwilę ale staram się go jak najdłużej przetrzymać bez jedzenia w nocy - chwilę ponoszę albo kołyszę w chuśtawce. Może mu się chce pić bo jest sucho w pokoju albo coś innego mu przeszkadza?
ja80
Twój syn ma skok rozwojowy i dlatego domaga się częściej piersi. A poza tym to rośnie i jego zapotrzebowanie na jedzonko się zwiększa.
A mleko nocne jest tłustrze i bardziej odżywcze. Więc nie pozostaje niz innego jak dostosować się do dziecka i karmić tak często jak ono tego potrzebuje.

ps: i tak masz fajnie. moja w nocy jadła co 1,5-2 godziny a w dzien co godzinę.
niunia89
mój mały ma 2 tygodnie i w nocy budzi się co 4-5 godzin tylko w dzień ma przerwy 1,5-2 godzinne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.