Menu

Areszt domowy jako kara

Co myślicie o takich karach jak areszt domowy? Moja najmłodsza przyjaźni się z dziewczynką, która za każde jakieś przewinienie typu zła ocena w domu dostaje karę w postaci aresztu domowego. Moim zdaniem to przesada – co wy myślicie? Teraz przez święta też ma szlaban na wszelkie wyjścia, bo przed świętami załapała dwóję ze sprawdzianu.

kosia
 828  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

areszt domowy kara

Odpowiedzi

KlaudynaK
Nie wiem, nie lubie takich szlabanów. To lekka przesada, dziecku trzeba pomóc w nauce a nie karać za złe stopnie...
alinagj1o2
Dziecko może posiedzieć w domu ale nie za każdym razem i nie często .Jak może coś mu wejść do głowy jak siedzi cały czas w domu a ze świeżym powietrzem ma tylko kontakt w drodze do szkoły.Dziecko żeby
były jakieś efekty musi się wyszaleć i mieć przerwę między zajęciami.Dobrze by było żeby czas spędzić z dzieckiem także na dworze a nie tylko mieć zajęcie w domu.Moim dzieciom też nakładam różne kary ale nie wciąż takie same, i nie kosztem przebywania na powietrzu.
kasia13_archiwum
Dziwna kara.
Lexi
Bez sensu taka kara, bo dziecko i tak nie skupi sie na nuace tylko bedzie myslec co dzieje sie za oknem... Zgadzam sie z desdemona - system kar jest malo skuteczny, lepiej chwalic i nagradzac dziecko za dobre rzeczy. A w nauce trzeba pomoc!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.