Menu

Astma

Pytanie do mam dzieci z astmą.Czy wasze dzieci mają wrodzoną czy nabytą? Jest to jakoś uwarunkowanie genetyczne? Czym się objawia?
Aha! I zaznaczcie w ankiecie czy wasze dziecko urodziło się naturalnie czy przez cesarskie cięcie?

Dzieci z astmą.Jaki poród?

sweetnessa27
 745  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat astma dziecko

Odpowiedzi

jola75
co pradwa ja nie mam dziecka z astma ,ale moj maz jako dziecko mial astme.przeszlo mu dopiero okolo 20 roku zycia pojawila sie jak mial jakies 4 latka.u niego pierwsza oznaka bylo atopowe zapalenie skory,duzy procent dzieci ktore rodza sie z atopowym zapalenem skory ma pozniej astma.
sweetnessa27
Dzieci z cesarskiego cięcia mają większe prawdopodobieństwo astmy niż te z naturalnego porodu i zbieram dane.Blanka jest po cc.I ostatnio praktycznie codziennie podczas snu dusi się i kaszle.Bardzo rzadko jak nie śpi....
lolita
Mam w rodzinie 3 astmatykow-wszyscy urodzeni droga naturalna
JUSTYS
u mojego Dominika stwierdzono astme oskrzelowa z atopowym zapaleniem skóry.Rodziłam naturalnie mały miał problemy ze skórą karmiłam piersią do 11 miesiąca (sam odrzucił)i wtedy zachorował 2 tyg go leczyłam aż trafiłam na pediatrę homeopatę który to stwierdził mały dostaje leki ketotifen zyrtec i zawsze coś na odporność a poza tym ma dietę bezmleczną.Chociaż wciąż mam wątpliwości czy oby na pewno to astma oskrzelowa bo mały nigdy mi sie nie dusił i nie kaszlał przed podjęciem leczenia.Lekarz mówi że Dominik musi być leczony 3 lata.Na razie mija rok
JUSTYS
a poza tym u mnie w rodzinie nie ma Astmatyków
cytrynka
syna urodziłam naturalnie. miał i nadal ma atopową skórę(6 lat). od roku choruje na astme na tle alergicznym(za póżno stwierdzona alergia) a w rodzinie brak astmatyków i alergików.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.