Menu

Audiolog...

Mam skierowanie ze swoją trzylatką do audiologa by zbadał dokładnie jej słuch...Myślę,że wygląda to mniej więcej tak,że zakłada się jej jakiś aparat i ona musi powiedzieć kiedy i jaki dźwięk słyszy....Ale moje dziecko nie mówi.Jak będzie wyglądać takie badanie??Kto wie?

Kasia1978
 584  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie audiolog

Odpowiedzi

korek221
Grześ też miał takie badanie dziecko nie musi nic mówić - lekarz przykłada mu do uszka coś w rodzaju czujnika i ten "czujnik" jest podłączony do maszyny ,która robi wykres...To szybki i zupełnie bezbolesny zabieg(grins)(kciuki)
alinagj1o2
Jak pisze korek221.To jest faktycznie moment,dziecko musi być spokojne i nic nie boli.Ja z moim synem miałam problem bo się bał i nie chciał być cicho.
monia2156
najważniejsze, żeby dziecko się nie ruszało i nic nie mówiło to wszysko trwa chilkę
Runka
moj synek to sie smial jak slyszal dzwieki z tego urzadzenia... mial to badanie robione kilkakrotnie... za pierwszym razem byl niespokojny bo to bylo cos nowego ale wtedy mial niespelna poltora roku... z czasem sie przyzwyczil... to naprawde nic strasznego... nam lekarz mowil ze bobrze by bylo gdybym na takie badanie przyszla ze spiacym maluszkiem, bo wtedy bez problemu wykona badanie nie zaklucajac snu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.