Menu

Augmentin kiedy zadziała? zapalenie gardła

dziewczynki powiedzcie prosze po ilu dawkach antybiotyk da efekty? moj synus ma zapalenie gardła, ciezko mu przełykac sline bo tak ma opuchniete gardełko, lekarka dała augmentin w zawiesinie, co 12 godzin, dostal teraz 2 dawke, ale ciezko mu podawac bo gardełko boli, nie chce łykać no ale jakoś radzimy sobie, tylko biedaczek jak na razie ciagle płacze, zasypia tylko ze zmeczenia chyba... kolejna ciezka noc przed nami... pocieszcie mnie powiedzcie ze jutro bedzie lepiej bo ja juz placze w kaciku jak to moje dziecko cierpi...

lizzy11
 18955  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie zapalenie gardła augmentin

Odpowiedzi

Mandarinios
musisz być cierpliwa, antybiotyk z reguły działa szybko ale to nie znaczy, że efekty będą widoczne już po jednej czy dwóch dawkach. Jeśli maluchowi naprawdę przeszkadza ból gardła to porozmawiaj z pediatrą o preparatch działających miejscowo np spray Tantum Verde
malgosia
no dwie dawki to jednak za wcześnie by były efekty. poprawa po antybiotyku zwykle następuje na 3 -4 dzień , jeśli nie to zwykle znaczy,ze źle dobrany i wtedy mozna zacząć sie martwić.
Myślę,ze jutro bęzie juz trodszkę lepiej, a pojutre powibnaś widzieć wyrażną popraw. Cierpliwości(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Magda27
Tak jak pisze Mandarinios możesz jeszcze mu psikać gardełko to mu uśmierzy ból a na poprawę trzeba czekać 3dni
krasna1
może ma anginę
rozowa82
augmentin to dość sliny antybiotyk mojej Zuzi zazwyczaj po pierwszym dniu już przynosił ulge. będzie dobrze, trzymaj się (awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.