Menu

autko

Idziemy na ur i moja kumpela zażyczyła sobie taki upominek 615795 Czy któraś z mam miał coś takiego , Bo nie wiem czy warto ?? czy to będzie wywalenie kasy w błoto,i lepiej kupić coś innego ?????

lola86
 501  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy autko

Odpowiedzi

Beki
Skoro sobie zażyczyła?
daryjka87poznan
Fajne autko ale swoja droga bardzo drogi prezent sobie Twoja kolezanka zamowiła.
lola86
drogi ale mąż jest CHRZESTNYM
agnese32
ja bym tam kolezanka zadnego drogiego prezentu nie robila tylko kupilabym cos co uczy a nie co kto se zazyczy ? Ja jak bym spelniala zyczenia zlotej rybki to pewnie bym juz dawno poszla lasy bielic ale jak Was na to stac to czemu nie a w nastepnym roku zazyczy moze jakis motorek ?(kwiatek)
domka
Fajne ale bardzo drogie !
anulaw
nie będę wyjątkiem tez uważam ze to drogi prezent na urodziny.A co do samochodzika to w naszym przedszkolu dzieci taki maja i wiem że bardzo lubią nim jeździć,jest też tam dośc długo wiec z tego wnioskuje że jest też dość wytrzymały.
sheryl
Little Tikes ma dobre rzeczy...więc raczej nie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto...
Ale żeby zażyczyć sobie taki prezent to trzeba mieć tupet... nawet jeśli chodzi o chrzestnego...
margolcia85
Albo masz b. duzo kasy, albo musisz bardzo luboć swoją koleżankę że takie drogie prezenty sobie robicie, ja nie kupiłabym takiego czegoś raz że mnie nie stać na takie drogie prezenty, ani swojemu bym tego nie kupiła a tym bardziej koleżance, i jak pisza dziewczyny odważna ta koleżanka bo u nas jak się pytasz co na prezent to i rodizna i znajomi odpowiadaja w sumie to samo że wg naszego uznania, albo że coś praktycznego a nie to bo mam widzi mi się
xkasiulax
Nie kupiłabym nawet nie wart tej ceny (wow)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.