Menu

Baba za kierownicą

Czy uważacie się za gorszych kierowców od mężczyzn? Najbardziej mnie wkurza jak małolaty, które dopiero co zdały prawko wygłaszają takie opinie pod adresem kobiet, które jeżdżą lata. Skąd to się wzięło, że mężczyźni są lepszymi kierowcami? Przecież nie jest to typowo męskie... Jak wasi mężowie/partnerzy reagują na kobiety za kierownicą i czy kiedyś ktoś pod waszym adresem wygłosił takie słowa? I jak długo macie prawo jazdy?!

Ju25lka
 683  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

baba kierowca kierownica

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
A ja tak jak @Magic... nie mam jeszcze prawka jazdy... :(
Claudia
Gdy w wiadomościach mówią o poważnych wypadkach,słyszymy : pijany męzczyzna,mężczyzna byl sprawca smiertelnego wypadku czy jakiejs innej katastrofy-to chyba mowi samo za siebie.Denerwuje mnie,gdy ktos mowi,"ale porysowane auto pewnie kobiety",albo "ale ktos zaparkowal pewnie baba".Czym sa stluczki,porysowane samochody w porownaniu do smiertelnych wypadkow,ktorych sprawca sa glownie mezczyzni?
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Pyzucha3
Ja mam prawko od 6 lat i uważam nie przechwalając się,że jeżdżę lepiej niż nie jeden mężczyzna,nie mam żadnego punktu karnego nie płaciłam ani jednego mandatu,policja zatrzymała mnie tylko raz i to do rutynowej kontroli,kobiety jeżdżą ostrożniej.Ja uważam,że kobiety jeżdżą tak samo dobrze jak faceci a czasami lepiej.
sabina
Zgadzam się z tym, że zdarza mi się krzyknąć: "To pewnie baba" :/
Prawko mam od 11 lat i nawet koledzy twierdzą, że jestem dobrym kierowcą i "jeżdżę jak facet". Mam 4 koleżanki, które b.dobrze prowadzą, z pozostałymi powiem szczerzę, wolę nie wsiadać do auta jako pasażer.
Wydaje mi się, że faceci są bardziej "narwani", a kobiety bardziej niezdecydowane. Na kobiety się wkurzam za niezdecydowanie, a na facetów, jeśli za bardzo szaleją ;)
Wynik jest więc wyrównany!
KlaudynaK
może mnie zlinczujecie ale trudno. Mam prawo jazdy i lubię jeździć ale jak jestem zła na drodze bo jakiś kierowca jeździ jak debil albo sie wlecze, albo co chwile zmienia pas czy coś podobnego to zazwyczaj jest to kobieta. Podobno statystycznie jesteśmy lepszymi kierowcami ale praktycznie to kobiety w większości nie patrzą w lusterka, nie używają kierunków... tragedia. Na temat własnej jazdy się nie wypowiadam. To osądzają Ci co ze mną jechali... Bo sama to oczywiście nie uważam się za złego kierowce... :D
agnieszka83
Ja jeżdżę od 8 lat. Za kierownicą czuję się pewnie, jeszcze żaden mój pasażer się nie skarżył:) A co do kobiet ogólnie, to uważam, że płeć nie ma znaczenia. Z moich obserwacji wynika, że zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą świetnie jeździć...i na odwrót:)
agnieszka83
A wszystko tak naprawdę zależy od...praktyki. "Niedzielny kierowca" nigdy nie będzie pewnie jechał, niezależnie od płci.
mongro10
Ja mam prawo jazdy od tygodnia.Staram sie być dobrym kierowcą i nie czuję się "zakałą" wśród kierowców.Moim zdaniem kobiety są ostrożniejszymi kierowcami i nie są wcale gorsze od mężczyzn :)))
Misia80
Ja mam prawko od ponad 8 lat i myślę,że jestem dobrym kierowcą(mąż tak uważa a to sukces:).Staram się jeździć ostroznie i bezpiecznie atym bardziej odkąd jeżdżę ze synkiem.Kilka kontroli za sobą i ani jednego mandatu.
cebulka
Dzisiaj widzialam kobietę za kierownicą olbrzymiej ciężarówki z przyczepą :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.