Menu

Babcie i dziadkowie - jak częste wizyty

Po przyjściu oczekiwanego wnuczka lub wnuczki dziadkowie ze szczęścia najchętniej cały czas spędzali by z maleństwem. Jak często dziadkowie Waszych dzieci pojawiali się w pierwszych miesiącach życia maluszka? Czy zbyt częste wizyty Wam przeszkadzały czy też wręcz przeciwnie? Kiedy ta pierwsza euforia i radość minęła? Ciekawi jesteśmy jak reagowali dziadkowie na swoje wnuczęta.

Ania
 1929  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

wnuczka dziadkowie wnuczek narodziny

Odpowiedzi

karolcia514
u nas wizyty dziadków były codzienne ...... a wnusia byli zachwyceni :)
natuuusia19
przez troche ponad rok mieszkalismy u mojej tesciowej. dziadek z babcia rozpieszczali wnusie:) jest ich oczkiem w glowie:) z reszta do tej pory tak jest:) a moja mama byla u nas po narodzinach wiki 3 razy... raz w szpitalu jeszcze, pozniej na chrzcinach i raz po jej pierwszych urodzinach.... najwidocznieij nie potrzebowala zbytnio "przebywania" z wnuczka... od kiedy sie wyprowadzilismy od tesciow, jesli nie zajrzymy do nich w tygodniu to zawsze wpadna np w weekend bo nie moga wytrzymac bez ich kochanej rodzynki:) (maja dwoch wnuczkow i tylko jedna wnusie)
margolcia85
Przy pierwszym dziecku nie było tragedii, ale z racji tego że moja mama mieszka z nami no to oczywiście siłą rzeczy widzi moje dzieciaczki codziennie, z kolei teściowie jak mają ochotę to wpadają,nie częściej niż raz w miesiącu ale nigdy bez zapowiedzi i raczej częściej to my idziemy do nich (mieszkamy raptem 3 ulice od siebie) niz oni do nas.
Ada3610
Moi rodzice są prawie codziennie u wnuka. Szaleją na jego punkcie. Teście byli ostatnio u nas w październiku, a mieszkają niedaleko.
sara7777
teściowa widuje wnuki prawie codziennie-mieszkamy w 1 bloku i zawsze z chęcią zostaje z nimi lub sama bierze na spacer.moja mama widuje rzadziej
lola86
Moja teściowa była u nas co tydzień . I tak zostało do teraz albo my jedziemy do nich w niedziele albo oni do nas
Majaaaaaa0000
Moja teściowa mieszka z nami...Wiec widziała wnuczkę codziennie...A moja mama widziała wnuczkę 2-3 razy w miesiacu...
daryjka87poznan
Moi rodzice widzieli wnuczke codziennie bo mieszkamy razem a meza mama niestety wnuczke moze widziała z 4 razy tylko w zyciu na oczy poniewaz mieszka bardzo daleko od nas.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.