Menu

Bactrim, a spacery

Kochane, czy przy podawaniu tego przeciwbakteryjnego leku trzeba siedzieć w domu tak długo, jak się go stosuje??? Monika siedzi w domu od piątku z ostrym kaszlem, wczoraj jedyne co wyszłyśmy, bo musiałyśmy jakoś dotrzeć do lekarza. Dostałyśmy właśnie Bactrim i pediatra zaleciła jego podawanie do piątku. Ale nie spytałam, czy również do piątku mamy nie wychodzić z domu? Przy antybiotyku wiadomo, że należałoby przesiedzieć ten czas w domu, a jak w przypadku leków przeciwbakteryjnych? Poradźcie, bo jak mamy jeszcze tyle siedzieć w domu, to chyba kota dostaniemy(krejzolka) Faktem jest, że pogoda nie sprzyja spacerom, ale ileż można siedzieć w tych czterech ścianach(grins)

Magdzik
 2255  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie bactrim spacery dziecko choroba kaszel

Odpowiedzi

tymianek
(kwiatek) ja jak podawałam bactrim, to siedziałam w domu z synkiem - traktowałam go jak normalny antybiotyk.
Magdzik
1:1(kciuki) Czekam dalej(kwiatek) W sumie to nie jest antybiotyk, no ale...
Magdzik
@smerfetko, ale Bactrim bierze od wczoraj.... więc?(grins)
tymianek
niby Bactrim, to nie antybiotyk ( jest to po prostu najsłabyszy na rynku antybiotyk), ale wyniszcza dobrą florę bakteryjną , a co za tym idzie osłabia organizm - trzeba przy nim brać leki osłonowe, jak przy normalnym, czyli sinym antybiotyku. Ja bym się wstrzymała ze spacerami, tym bardziej , że pogoda teraz jest zdradliwa, no, ale ja to ja (grins)
Zana
ja bym siedziała w domu ....
Magdzik
http://dziecko24.pl/tag/katar/758/36037 Tutaj znalazłam poradę lekarza, gdyby ktoś miał wątpliwości(kwiatek) No, ale i tak każda z nas robi, jak uważa... A ja się wstrzymam chociaż do czwartku(grins) Chciałam poznać Wasze opinie i doświadczenia(cukierek)
Gosialuu
ja bym radziła siedzieć w domu mojej siostry mały tez miał kaszelek i dostał syrop ale nie wiem dokładnie jaki i wyszła z nim na dwór bo pogoda super i wczoraj szpital zapalenie oskrzeli lepiej posiedzieć 1 dzięń czy 2 dni w domu niż narobić kłopotu
MaLaCzarna
Siedziała bym w domu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.