Menu

Badania

Mamuśki muszę iść z córeczką na pobieranie krwi ide pierwszy raz i pytam czym pobierają krew takim dzieciom (18 miesiecy) igłą czy jakimś nakłuwaczem niewiem może źle nazwałam ten przyrząd. I jeszcze jedno jak mam pobrać mocz córeczce jak przykleje jej ten papierek to odkleja go zanim nałoze pampersa. Macie jakies sposoby??? Pomóżcie.

iwona1985
 631  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie badania krew moczu dziecko

Odpowiedzi

annabok77
Tak pobierają takim maluchom krew,mojemu synowi pobierali z piętki,gdy miał trzy miesiące.A co do moczu to nie mam pojęcia,mam syna i moim zdaniem łatwiej ppobrac mocz do woreczka chłopczykowi niż dziewczynce.
JUSTYS
krew pobiorą igłą a mocz przyklej jej woreczek nałóż pampersa i sprawdzaj kiedy nasiusia
corcia
ja jak nakładałam woreczek na mocz to nie zapinałam pampersa tylko czekałam aż sie wysika
karolincia
mojej pobierali z palca nakłuli palec i naciskali po kropelce do próbówki
ania242
ja niedawno robilam badanie krwi dla synka i pobierali mu normalnie z zyly,z pietki by nie dalo rady bo musieli pobrac 6 wielkich probowek,a woreczek mi lekarka sama zalozyla i jak zrobil siku musialam go szybko zawiesc do badania.
Magdzik
Takim dzieciom to pobierają krew jak im się uda... Mojej zaraz po porodzie, to pobierali krew z żyły...w główce(wow) Jak ją zobaczyłam z wenflonem w główce, to aż mi serce zamarło(placze) Potem jak już podrosła pobierali jej z paluszka i z żyły w śródręczu(smutna)
rudagibalska
w aptece są specjalne woreczki do siusiu dla dziewczynek ; a krew mojemu synkowi jak miał rok z żyły w zgięciu łokcia . POWODZENIA ma pobieraniu krwi bądz dzielna (kwiatek)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.