Menu

Badania w ciąży

Hej :) jestem obecnie w 11tyg ciąży i dziś zrobiłam badania VDRL,USR,HCV,Toxolazmoza IgM,IgG i za te tylko 4 badania zapłaciłam 130zł (krejzolka)(wow)(wow)(wow) chciałam się dowiedzieć czy Wy też tyle płaciłyście bądź płacicie za badania? nie przypominam sobie abym w pierwszej ciąży też tyle płaciła, ale mogę sie mylić, nie pamiętam. Czy wiecie może czy te badania wszystkie można robić na NFZ ? z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam(kwiatek)

kasiulka1985
 663  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża badania w ciąży

Odpowiedzi

alinagj1o2
Ja jestem w 31 tyg i za żadne badania nie płaciłam .No chyba że do lekarza chodzisz prywatnie .Nawet prenatalne miałam z NFZ.
Asiorek294
Tak, jeśli się chodzi prywatnie do lekarza to badania niestety też trzeba robić prywatnie, inaczej się sprawy mają chodząć do gina do przychodni. ta nasza Polska:(
Madzika
ja poprzednio chodziłam publicznie i za nic nie zapłaciłam , teraz chodze prywatnie i bede musiała płacic za wszystkie badanie takie realnie, no chyba ze pójde po skierowanie do publicznego :(
karolincia
A ja płaciłam za niektóre tokso na pewno, a za które jeszcze nie pamiętam chodziłam na nfz
daryjka87poznan
Ja w ciazy tylko płaciłam za badanie Toxolazmozy. Wszystko inne miałamna NFZ
halina21
jesli chodzisz prywatnie do lekarza to raczej musisz płacić za badania a jeśli masz skierowanie od lekarza z NFZ i robisz u nich w przychodni to za darmo są :)
jagoda30
chodzisz do gina prywatnie,to badania też robisz prywatnie żadna nowość, wszystkie razem z usg
stokrotka79
Tak jak wyżej- wizyta prywatna to i badania za kasę a płaci się baaardzo dużo. Ja za badania po pierwszej wizycie zapłaciłam ok. 200 zł.
Beatka2010
ja chodzę na NFZ i nic nie płacę
234olenka
Ja chodziłam na Badania na NFZ = wszystkie robiłam bezpłatnie.
amalka
Chodziłam prywatnie (dla dobrego lekarza) i państwowo (dla darmowych badań + dobry lekarz) Płaciłam tylko za badanie na toksoplazmę.
amalka
Ps. Wcale dużo nie płaciłaś. Ja dwa lata temu za przeciwciała (związane z moją chorobą) zapłaciłam 197 zł. a TYLKO JEDNO badanie.
niki30041988
Jeśli chodzisz prywatnie to za badania płacisz, jeżeli chodzić na NFZ do gina to musisz robić badania w placówkach, w których Twój lekarz prowadzący ma podpisaną umowę.. wiem coś o tym, bo sama to przerabiałam parę mc temu jak byłam w ciąży, dla tego badania robiłam w szpitalu ze skierowaniem i nic nie płaciłam.
niki30041988
Aha i chciałam dodać, że tu gdzie mieszkam w Ośrodku Zdrowia na NFZ za głupie badania krzywej cukrowej czy pobranie krwi musiałam płacić tylko dla tego, że chodziłam do lekarza w Bydgoszczy, jeżeli lekarz z mojego ośrodka wystawił by skierowanie nie płaciła bym nic... Tak więc szukaj placówek, z którą ma umowę Twój lekarz.
beatris23
aA ja chodziłam prywatnie do lekarza a za badania żadne nie płacilam-lekarz mial podpisana umowę z labolatorium :)
monikarogalska2
ja robiłam te same badania plus morfologia i glukoza i zapłaciłam 170 zł.
natuuusia19
4 lata temu za wszystkie badania zaplacilam ok 70 zl.. czesc u nas nie byla w 100% refundowana
karolcia514
za pierwsze badania nie płaciłam bo miałam skierowanie od swojego gin . a za każde już kolejne płaciłam groszowe spray .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.