Menu

Badanie EEG

Czy któraś z was robiła już takie badanie swojemu dziecku?Jak długo ono trwa i jak długo trzeba czekać na wyniki?Nas wysłał neurolog,badanie ma być wykonywane we śnie i zastanawiam się czy moja dzidzia tam zaśnie tak bez problemu.Jak to u was wyglądało?Pozdrawiam serdecznie:)

kiciunia
 1710  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie eeg badanie dziecko

Odpowiedzi

Twity12
Ja miałam niedawno takie badanie. Robione jest we śnie. WIęć ja na badanie pojechałam o 19.30. Ale cały dzień dziecku nie mogłam pozwolić spać. Było bardzo ciężko. A najgorsza była droga autem bo w aucie już mi zasypiała mimo tego, że mama ciągle ja zabawiała. Więc musiałm co chwila robić postoje wyciagać ja z autka i woetrzyć. Córka miała wtedy 14 miesiecy.
Równię miałam ją nie karmić 4 godziny przed badaniem. Dopiero na miejscu dawałam jej mleczko i usypiałam. Badanie się udało. Nadia spała prze zcałe badanie bez problemu (ale była padnięta) i wynki miłam 2 ml=inuty po badaniu. Byłam prywatnie.
Ale radzę też dziecko przemęczyć i nie pozwolić spać. A jak badanie ma być robione w ciągu dnia to obudzic bardzo wczesnie rano a nawet i w nocy. POWODZENIA
kiciunia
Dziękuję serdecznie:)Zobaczymy jak to u nas będzie wyglądać:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.