Menu

badanie moczu u dziecka :/

Hej mądre Wy moje HELP :/
No i byłam u lekarza w związku z wcześniejszym moim pytaniem o ODPARZENIE, UCZULENIE CZY PIELUSZKOWE ZAPALENIE SKÓRY Hmmm powiem tyle ze tyle samo wiem co i przed Kazała tylko smarować tym Tormentiolem i jeszcze jeden lek zapisała
Ale nie o tym .... Dała skierowanie na badanie moczu ... I tu moje pytanie Mała chodzi w pamperach Nie chce słyszeć o nocniku Wiec jak ja mam jej ten mocz pobrać???? No w sumie mogę na chama posadzić i już ale to już w ogóle ja zrażę do nocnika (pout)(pout)(pout)

Radźcie coś .... Jak ja mam to zrobić ??? Czy puścić ją bez niczego i podglądać czy robi i wtedy na nocnik ???
(pout)

beatka7623
 698  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat zdrowie dziecka

Odpowiedzi

xkasiulax
są takie jednorazowe woreczki na mocz (kciuki)(kciuki)
xkasiulax
dla dziewcząt i chłopców...nakładasz na to normalnie zakładasz Pampera i czekasz jak mała zrobi siusiu ja zakładałam małej około godzinki 5 rano ze by na 7 miec juz mocz przelewasz do kubeczka (kciuki)(kciuki)
JUSTYS
nie wiem jak tam z dziewczynką ja zawsze zakładałam woreczek kupiony w aptece i na to pampersa.A jak z tym nie wypali to musisz jakoś złapać ten mocz :))
xkasiulax
a no ...u nas taki woreczek kosztuje 1.50gr
beatka7623
Ooooo to nawet nie wiedziałam ze takie są (wow)(wow)(wow) To zaraz lecę do apteki Mała ma 18 m-cy Ale na nocnik to nita pita (pout)

@geodzia dobreee Moja to obok dywanu na szczęście robi (kciuki)

Dzięki kochane (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(prezent) jak czegoś nie będę wiedziała to zapytam (grins)
beatka7623
To tani (kciuki)(kciuki)(kciuki)
Buzile (cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
beatka7623
No i kupiłam (kciuki) U nas są po 75 gr te woreczki Teraz poczekam do poniedziałku I zobaczymy czy mi sie uda jej to przykleić (grins)(grins)(grins)

jeszcze raz dzięki (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Misha
My po prostu zdejmowaliśmy małej pieluchę, czekaliśmy na odpowiedni moment i "łapaliśmy" siuśki do pojemniczka na mocz. Z woreczkami też próbowaliśmy wiele razy, ale nigdy nam się nie udało. Poza tym kilku lekarzy powiedziało nam, że przy stosowaniu tych woreczków wyniki mogą być niewiarygodne, z tego względu, że w badaniu mogą wyjść bakterie, które znajdują się na skórze, a nie w środku.
beatka7623
No to teraz mnie wystraszyłyście (pout) Zobaczę jak sie nie uda to we wtorek będę próbować aż do skutku Dobrze ze 2 te woreczki kupiłam A jak nie to trudno będę filować i na nocnik (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
corcia
ja zawsze wkładam woreczek z moczem do kubeczka nie przelewam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.