Menu

badanie piersi

od pewnego czasu pobolewa mnie lewa pierś postanowiłam więc, że pojde z tym do lekarza.stojąc w poczekalni przestudiowałam sobie plakat obrazujący w jaki sposób powinno sie wykonać badanie.niestety ,ku mojemu zaskoczeniu lekarz nie zbadał mnie wcale...tzn dotknął mnie bardzo delikatnie i tyle.nie zrobił nic ponadto.liczyłam na dokładne badanie i usg.jestem rozczarowana i zła...bo chyba mam prawo?miałyście podobne doświadczenia?

adaPG
 322  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie zdrowie mamy

Odpowiedzi

amalka
j.w.
halina21
mój ginekolog zawsze dokładnie bada więc zmień lekarza albo musisz wymóc badania konkretne
tlolek
kontroluję się sama bo niestety jestem w grupie ryzyka.
Tylko raz trafiła mi się Pani ginekolog dla której badanie piersi i bakteriologia są rutyną podczas każdej wizyty.
W przychodni lekarz na nfz nawet nie raczył mnie zbadać zanim przepisał mi tabletki anty... a jak zażyczyłam sobie cytologie stwierdził (bez badania) że przecież dobrze wyglądam i na 100% nie jestem chora więc po co, tym bardziej że wg. karty miałam 3 lata temu ( i tak robię co roku bo państwowo doprosić się nie można)....
a co dopiero badanie piersi.

Zmiana lekarza, sprawdzenie hormonów bądź zmiana pigułek jeśli takowe stosujesz.
lola86
Powiem to tak , jak jeden lekarz po zbadaniu oczywiście powie ci że jest ok . To wybrał bym się jeszcze do drugiego lekarza , bardzo im nie ufam . Moja siostra tak wierzyła ginekologowi który ją badał robił usg , wyniki były super . Takie super że drugi lekarz zdecydowali się w ciągu tygodnia na operację (bo siostra była na wszystko szczepiona ) jest po usunięciu macicy i czeka na pierwszą chemię .
adaPG
ja poszłam do tego akurat ginekologa z polecenia koleżanki,że niby taki świetny.oczywiście pojdę raz jeszcze do innego.podejrzewam, że jednak coś jest nie tak.
lola86
@Asiu chodzi mi o to że mamy lekarzy i lekarzy . I nawet wspaniały sprzęt nie wykryje niczego sam jak lekarz jest do niczego . Moja siostra chodził regularnie to tego ginekologa od lat . Pewnego dni wyczuła tego guza przez brzuch ,był wielkości pomarańczy . A ginekolog po usg twierdził że to powiększona macica bo to pewnie jakiś stan zapalny , przepisał tabletki i do domu . Nie dał się przekonać i poszła na szczęście gdzie indziej .Lekarz przy zwykłym badaniu już go wykrył , usg tylko to potwierdziło .
mamaGosia
Ja również miałam bóle piersi. Udałam się na usg i wyszły guzki. Po pierwszej ciąży wszystkie się wchłoniły. Nadal chodzę na usg piersi raz na rok w ramach samokontroli.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.