Menu

Bajki

W jakim wieku wasze dzieci zaczeły ogladac bajki?

daryjka87poznan
 618  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

bajeczki ogladanie

Odpowiedzi

marthakd
1 rok:)
patrycja21
moja ma teraz 21 miesiecy i zaczełam jej włączać dobranocki na chwilke ale mała nawet nie zabardzosie nimi interesuje , popatrzy i tak robi swoje, najlepeij lubu muzyke i tancyz przy niej,.
Edytka85
Moja zaczęła się interesować bajkami przed skończeniem 2 latek. Wcześniej nie zwracała uwagi na bajki bardziej interesowały ją reklamy.
sweetnessa27
jak miała 10 miesięcy i od tamtej pory o teraz ogląda je z zainteresowaniem.
Uwielbia :Teletubisie,Dobranocny ogród,Supercyfry,Boogiebeebies,Kucharz duży i mały
karolincia
około roczku sie wiecej zainteresowała
NATI
Kolo 10 miesiaca i podobnie jak coreczka @Sweetnessa27 moja oglada Teletubisie,Dobranocny ogrod,Kucharz maly i duzy i Supercyfry
lolita
Moj maly ma prawie 14 miesiecy i wierzcie lub nie choc telewizor u nas leci prawie przez caly dzien on na niego nawet nie spojrzy!!!Za to nasz 4 latek najchetniej siedzialby przed nim caly dzien a zaczal jakos po roczku
ADAMSKA98
mniej niz rok dlatego ze starszy ogladał
Madzik8889
Moja też przed rokiem, a teraz mając 20 miesięcy uwielbia oglądać ajbardziej jedną bajke a wsumie to program "Barney i przyjaciele". Uwielbia ten program bo tam śpiewaja i tańczą;)i nawet płacze jak to się kończy...(krejzolka)(krejzolka)(smiech)
rozowa82
ok roku jak zaczeła ogladać i sie nimi interesowac
Magdzik
Moja Monika ma 15 miesięcy i ogląda od jakichś 3 miesięcy(grins)
Andzia28
Moj Oliver skonczyl 3 latka i tak naprawde dopiero od niedawna oglada bajki z uwaga ,wczensiej tez spojrzal od czasu do czasu ale na 10 minut i koniec.Teraz oglada chetnie i sam sie upomina .Pozwalam ale nie za duzo!(awve)
frytka
moja córeczka ok.1,5roku
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.