Menu

bakteria klebsiella oxytoca

Dziewczyny, czy którejś z Was maluszek miał tą bakterię? Leczy się, czy się nie leczy? Dziś pojawił się śluz w kupce. Podobno najczęściej właśnie po szpitalu ją łapią maluchy.

Tuptolek
 1884  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

bakterie

Odpowiedzi

betty
Moja Natalka miała, po zrobionym antybiogramie dostała odpowiedni antybiotyk i po 10 dniach powtórzyłam badanie i bakteria zażegnana...
amalka
Ale badania już robiłaś czy wyczytałaś w necie? Pytam bo może nie ma potrzeby panikować. Krzysio też zrobił kiedyś kupkę ze śluzem a potem pojawiła się sam śluz. Wyobraź sobie jaka byłam przerażona... Okazało się, że tak się zdarza. Pomogły probiotyki.
Tuptolek
Miał zrobione badania w szpitalu i wyszła, a lekarz uczulił nas na pewne objawy, a w internecie to właśnie na jej temat są tak różne opinie, że nie ma na czym się oprzeć. Ale już mamy na dziś wizytę u lekarza umówioną, tego co zlecił to badanie w szpitalu to zobaczymy. Najbardziej przerażające jest to, że bardzo nie iczna grupa lekarzy tak na prawdę zna się na badaniach-objawach-leczeniu różnych rzeczy. Wczoraj jak byłam ze starszy w szpital (po ugryzieniu go przez pszczołę w szyje) przy okazji zapytałam się takiej lek. w średnim wieku czyli wcale nie jakiejś młódki o tą bakterię to ona, że ja coś pomyliłam bo ta bakteria w nosie nie występuje. A ona występuje wszędzie, nos, kupki, mocz.(smutna)
jagoda30
mojej szwagierki mały to miał,złapał po porodzie,nic mu nie bawali.tylko kazali robić kontrolny posiew moczu,nie wiem dlaczego nie dostał leków.Teraz po 1,6 roku nie ma tylko zostały plamki jakieś na nerkach poniej
Tuptolek
właśnie ponoć nie leczone pada na nerki
@betty a to w szpitalu ten antybiotyk?
amalka
Aaaa to zdrówka życzę (kwiatek) Co się biedna nastresujesz ostatnimi czasy to Twoje... (pout) Oby wszystko szybko minęło i byś się wreszcie spokojnie mogła cieszyć maluszkiem (prezent)
Tuptolek
zgadza się, zastanawiam się kiedy zacznie się dziać "na lepsze"(smutna)
1MALGOSIA1
hm...ta bakterią można zarazic sie w szpitalu i jest bardzo grozna moze doprowadzic do duzych powikłań ..."Pałeczka zapalenia płuc występuje bardzo często w drogach oddechowych i przewodzie pokarmowym u pacjentów przebywających w szpitalu (u 1-6% zdrowych osób i u około 20% hospitalizowanych)[3]. Może spowodować zapalenie płuc, zakażenia w obrębie przewodu pokarmowego, kości, stawów lub układu moczowego, przy czym zakażenie tego ostatniego prowadzi czasami do sepsy. U noworodków jest ponadto czynnikiem etiologicznym zapalenia opon mózgowych"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.