Menu

Bal karnawałowy w przedszkolu

Dziewczyny, potrzebuję rady. Mój 3-letni synek ma w przedszkolu zabawę karnawałową. Moja mama miała nam uszyć strój, ale niestety ma bardzo dużo pracy i się nie wyrobiła i teraz na szybko potrzebuję coś FAJNEGO wykombinować. Może macie jakieś tanie, proste pomysły, ale tak, żeby dziecko wyglądało fajnie? No i weźcie pod uwagę, że to 3-latek więc jakieś maski itd nie wchodzą w grę, bo szybko go zdenerwuje i ściągnie:)

artanis
 1091  4

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Co do maski. Moje cory beda mialy twarze pomalowane farbkami... odpowiednio do stroju (Yasminka bedzie spiaca krolewna) a Fatima... jeszcze nie wiem...
artanis
@melissa: myślałam o tym, ale on ściągać będzie uszy... :(
ODYNIECKA
U nas w przedszkolu jeden z trzylatków miał kask dla dzieci, kamizelkę i za paskiem plastikowy młotek i był murarzem. Albo indianin kilka piórek z papieru T-shirt, leginsy, wojenne barwy i już.
StanZaw
Wytarczy, że zadzwonisz do tej wypożyczalni strojów, a oni Ci pomogą:
http://wypozyczalniestrojow.pl/index.php?page=static&id=5
- ja miałam, wielki problem ze strojem - w poniedziałek bal a w niedziele jeszcze nic nie miałam, ale umówiłam się z Panią dosyć szybko w niedziele podjechałam i wybrałam strój tygryska - z otwartą buźką więc mogła moja pociecha spokojnie oddychać i bawić się :) no i uwielbia tygryska więc była w niebowzięta..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.