Menu

Bałaganiarze

W naszej trzy osobowej rodzinie jest ich aż dwóch! Córcia ma 18 miesięcy więc się dopiero uczy sprzatania swoich zabawek ale mój maż to stary koń i ciężko wyplewić z niego tą paskudną ceche. Jakie są Wasze sposoby na bałaganiarzy? Bo ja się ostatnio zbuntowałam i nie wyprałam ani jedenj podkoszuli męża ( nie ma w koszu na brudne rzeczy to nie piore ). Wczoraj zdziwony pyta się czy ma jeszcze jakąś czystą podkoszulke a ja na to nie ma w koszu to znaczy, że są czyste. Dziś cały stos podkoszulek znalazłam w koszu :)

antenkarad
 605  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Partnerstwo i Rodzina sposoby na nich bałaganiarze

Odpowiedzi

antenkarad
miało być ani jednej podkoszuli męża
renata29
Nie mam sposobu:)Tyle się już nagadałam i nic więc w końcu dałam sobie spokój.Jak mąż wraca do domu wszystko rozkłada gdzie popadnie i ja już tego nie sprzątam,podnoszę wycieram kurz i kładę z powrotem a on jak już się tego naprawdę dużo nazbiera wtedy dopiero sprząta:)
dorotx
Ja też muszę za wszystkimi sprzątać nieraz mam już dosyć ale cóz.(wow)
KlaudynaK
@sisko ja też jestem w ciąży ale to jakoś na mojego mężulka nie działa... wczoraj usłyszałam "jak chcesz mieć porządek to posprzątaj" myślałam, że mnie krew zaleje, posprzątałam zabawki, starłam kurze i biorę się za odkurzanie, a ten z pretensją że on to przecież zrobi... no to podziękowałam i powiedziałam, że najciężej to mi zbierać zabawki z podłogi a do odkurzania nie muszę się tyle schylać.
Oj wkurza mnie to jak nie wiem co. Pozmywa czasem, śmieci wyrzuci i jeszcze się ciska, że przecież robi... bryyy
Magdzik
Mój na szczęście wie, gdzie jest miejsce dla brudnych ciuchów, za to często trzeba mu przypominać, by umył kubek i talerzyk po sobie(krejzolka) No, a Monika, wiadomo... za mała, by wiedzieć, co to porządek, ale uczymy się sprzątać(grins)
Brygidka82
Ja też nie lubię bałaganu, a mój mąż niestety czasami go robi o synku nie wspominając.A synek jakoś nie ma ochoty na sprzątanie swoich zabawek i nie wiem jak go tego nauczyć, czasami mi pomoze ale to się rzadko zdarza.A sposoby to czasami rzucam meża ciuchy na dywan i chowa gdzie trzeba(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.