Menu

Balerinki czy szpilki

Wiadomo, że czasem sytuacja wymaga eleganckich butów na obcasie. Ale jak to jest z wami na codzień, wolicie płaskie balerinki czy buty na obcasie?

hogata
 670  7

Odpowiedzi

justa
Na zmianę - zależy od dnia :) Lubię zarówno sportowe jak i wysokie buty.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
carla1978
Moja praca wymaga eleganckiego obuwia, stąd też codziennie muszę chodzić w butach na wysokim obcasie. Ale po pracy jak tylko mogę wskakuję w wygodne, sportowe obuwie.
sabina
Zdecydowanie wolę płaskie buty typu balerinki, lub buty na stabilnym obcasie lub koturnach. Jeśli chodzi o szpilki, to nawet takich nie posiadam, bo unikam złamania nogi i skręcenia kostki, gdyż na szpilkach nie potrafię chodzić ;)
kasia13_archiwum
Na co dzien biegam w balerinkach albo sportowym obuwiu. Na wyjscie oczywiscie obowiazkowo buty na wysokim obcasie.
Agula
Wysoki (stabilny) obcas - tak, ale nie latem gdy żar leje się z nieba, wtedy zakładam sandałki oczywiście na płaskiej podeszwie.
eunika
Mi to jest obojętne lubię chodzić i na obcasie i na płaskim. Sytuacja decyduje o tym jakie buty założę. Wychodząc razem z mężem to lubię zakładać obcas bo jest wysokim człowiekiem i wtedy czuję się jeszcze bliżej niego.
mumczinx
Nie cierpię obcasów, nie lubię i poza tym nie lubię w nich chodzić, Wszystkiego rodzaju buty poza sportowymi mnie obcierają a więc do czasu mody balerinkowej zostawały mi same buty sportowe do kupowania. Zaczynam się bać, że moda znowu się zmieni. Chyba sobie kupię zapas takich szmacianych balerinek na następne sezony hehe ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.