Menu

Balsam

Dziewczyny, kupiłam sobie samoopalacz z avonu i tak sie zastanawiam jak go nakładać, żebym nie wyszła w łatki?? Nie chciałabym mieć plam, bo w poniedziałek jadę nad morze, a na plaży będzie trzeba się rozebrać... Macie jakieś sposoby na równomierne rozsmarowanie? Słyszałam, że można wcześniej wysmarowac się normalnym balsamem, ale nie praktykowałam tego.

artisylvi
 605  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Czas wolny i Sport opalanie bez słońca

Odpowiedzi

agakoko
zrób dobry peeling przed nałozeniem samoopalacza...Powinno wystarczyc...A o smarowaniu sie wczesniej balsamem nie słyszałam....
agakoko
poza tym samoopalacze avonowskie sie dobrze rozprowadzaja i nigdy w plamki nie byłam....(wow)(wow)(wow)
myszka838383
uważaj na łokcie i kolana ( mogą wyjść ciemniejsze)
artisylvi
Aha, a jak u Was jest ze ścieraniem samoopalacza ze skóry? Pytam, bo nigdy wcześniej nie stosowałam tego specifiku, a kiedyś pojechałam do siostry która zawsze się smaruje różnymi cudami,a potem wszystkie jasne ciuchy z ledwościa dopierała.
agakoko
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) To ile ona tego kładzie na siebie????Ja tego problemu nigdy nie miałam chociaz czesto uzywałam samoopalaczy......Avonu rzecz jasna....
artisylvi
Nie wiem ile, ale wiem, że jakiś marnych firm. Ja wolałam nie ryzykować i kupić porządny. Do avonu mam zaufanie. (kciuki) Dzięki(kwiatek)
artisylvi
Chyba masz rację GROSIKU,najpierw się wyłożę na słoneczku,a potem ewentualnie podkreślę samoopalaczem to co juz sama wypracuję na plaży(kciuki) Tak! Masz rację,poczekam z tym samoopalaczem(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.