Menu

balsamy do ciala

Uzywacie balsamow do ciala? Jezeli tak to jak czesto czy codziennie po kazdym myciu, czy tylko po kapieli czasem uzyjecie? Jakich balsamow uzywacie?

Czy uzywasz balsamow do ciala?

samanita
 751  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

chigiena

Odpowiedzi

samanita
Ja przyznam sie ze jestem roche leniwa i nie robie tego codziennie. Kiedys uzywalam czesciej brazujacych, a teraz od czasu do czasu uzywam balsamow nawilzajacych, ale nie na cale cialo tylko na dekold i brzuch
sheryl
Po każdym myciu.
xkasiulax
codziennie (kciuki) a co drugi, trzeci dzień balsamów brązujących (prezent)
Nula139
Czasem uzywam balsamu(Avon),zazwyczaj po kąpieli używam oliwki w żelu
xkasiulax
.........choć nie raz mi się nie chce,ale jak pomyślę,że nie długo lato (grins) to zaraz nabieram ochoty w końcu trzeba pokazać się w kostiumie kąpielowym z ładnie nawilżona skórą po zimie (grins)(grins)(grins)
monique25
codziennie Dove brązujący z drobinkami
Renatka2019
Ja używam Farmona Tutti Frutti pielęgnacyjne masło do ciała kiwi i karambola. Używam codziennie bo mam bardzo twardą wodę i od razu po kąpieli mam strasznie suchą skórę.
katarzynka2404
w okresie ciąży mam dobrze,mąż mnie balsamuje tak często,jak tylko chcę(grins) jak fajnie,używam specjalnej oliwki na rozstępy okolice brzucha i piersi i balsamu dove do reszty ciała:)
meggy1808
codziennie po kąpieli Garnier 5% hydro-urea jest super na moją suchą skórę ale jak ci się nie chce codziennie smarować to wlej do kąpieli nakrętkę oliwki dla dzieci działa jak balsam
daryjka87poznan
Ostatnio czesto sie smaruje. Uzywam balsamu Nivea z rozswietlającymi drobinkami.
monka21m
czasem i głównie nogi, bo mam skórę tam suchą
beatka7623
Czasami i tylko brązujących z drobinkami złota A oliwki do masażu .....Jak mąż ma dobry humor...i gest.... (aniol)(aniol)(aniol)
renata29
czasami bo jak się idę myć wieczorem to już jestem tak padnięta,że mi się nie chce(grins) i nie mam jakiegoś ulubionego balsamu,kupuję to co mi się nawinie(grins)
Kubusiowa
mam bardzo suchą skórę ale nie używam nic bo jestem strasznie leniwa jeśli o to chodzi(grins) teraz się śmieje a na starość będę wyglądać jak pomarszczony kartofel(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) przed ciążą zdarzało mi sie używać oliwki dla dzieci do ciała ale sporadycznie, po solarium albo przy natchnieniu... (smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.