Menu

Bank

Od kilku dni dzwonią do mnie podobno pracownicy banku BPH i zaczynają rozmowę od pytnia o date urodzenia w celu weryfikacji tożsamożsi ponieważ równiez podobno maja dla mnie jakąś informację. Nr jest ukryty, a telefon z banku był nawet w niedzielę. Nie podałam oczywiście daty urodzenia ponieważ nie wiem do końca czy pan Kowalski dzwoniący z ukrytego numeru jest rzeczywiście tym za kogo sie podaje. Dzis znów byl taki telefon. A pan dostał prawie wścieklizny gdy po raz kolejny odmówiłam. Zadzwoniłam więc do tego banku, w którym faktycznie miałam kredyt a ostatnia rata jest płatna do 24,11,2010 czyli teraz. Pani bardzo uprzejmie wyjaśniła mi, że zamkniecie kredytu odbędzie się automatycznie, aprawdziła saldo i powiedziała, że nie mam żadnych dodatkowych odsetek ponieważ wszystko spłacałam w terminie. I teraz moje pytanie - czy miałyście kiedykolwiek podobną sytuację? Czy podajecie telefonicznie takie dane? Może ja jestem w błędzie?

Matina
 675  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

bank kredyt

Odpowiedzi

dominikas87
co chodzi o zamkniecie automatycznie kredytu radze ci dobrze kochana przypilnuj sama walcze z ty bankiem juz długoJa tez miałam miec automatycznie zamkniety kredyt a okazało sie po roku ze nie został zamkniety przez co naliczyli mi odsetkiPani stwierdziła ze nie ma u nich czegos takiego jak automatyczne zamkniecie kredytu ze musze byc osobiscie zeby to zrobic. A ja jej odpowiedziałam ze po co mnie wprowadzili w bład jak brałam u nich a ona ze za bład pracownikow nie odpowiadaja a odsetki trzeba zapłacic. Oni moga dzwonic od pon do sob od godz 8 do 20 pozniej to nekanie
Ada3610
Moja mama też ma telefony z tego banku, ale szczegółów nie znam. Moim zdaniem jak następnym razem będzie dzwonił wystarczy zapytać się o co chodzi i powiedzieć że przejdziesz się do banku i załatwisz sprawę.
clyde22
Żadnego podawania. To szyte grubymi nićmi...
Matina
No własnie, a ta niedziela to już całkiem nieporozumienie.
Wielkie dzieki za komentarze (awve)
Matina
Matko asafi Ty mnie nie strasz. Tylko po co im dane takiej L. jak ja?
madziullka
do mojej mamy dzwonili z AIG tam gdzie ma zaciagniety kredyt.bynajmniej tak sie podawali...dzwonili nawet o 22!!!!!! powiedziala mi o tym i jej powiedzialam zeby przeszla sie do swojego banku i zapytala wprost...babka sie zasmiala i powiedziala ze nikt w tych godzinach nie dzwoni do klientow i niech nigdy niepodaje zadnych danych bo dzwonia zlodzieje zeby wyludzic potem kredyty na dane nazwisko... potem znow zadzwonili akurat bylam u mamy... odebralam i porozmawialam sobie z tym panem... powiedzialam ze pytalam w banku o godziny dzwonienia i ze jest zlodziejem. szybko sie rozlaczyl i jest ciszaaa...
Matina
Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA KOLEJNY TELEFON - JA IM TERAZ POKAŻĘ!
babooshka
Podejrzana sprawa, zwłaszcza to kilkukrotne dzwonienie i to w niedzielę, poza tym ta wściekłość rzekomego pracownika wg mnie go zdradziła...Zawsze bezpieczniej jest w takich niepewnych sytuacjach poprosić o tel. zwrotny, nazwisko takiego pracownika i to sprawdzić w danej instytucji.
Ja staram się nie podawać obcym, niepewnym osobom które przez tel. mnie o to proszą moich danych osobowych.Nawet niedawno miałam pyt. o mój pesel (pani dzwoniła rzekomo z plusa w spr. oferty) i stwierdziłam że na etapie ofertowania czyichś usług mój pesel nie jest im niezbędny.
Iwona1977
rowniez nie podaje ,chociaz tez mi sie pare zdarzylo miec taki telefon
xkasiulax
pewnie że miałam kilka takich telefonów .nie podaję danych,ani nie potwierdzam... jeśli dzwonią z mojego banku podaję poufny kod i mają wszystkie moje dane itd...(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.