Menu

bańki

Co sądzicie o stawianiu baniek dziecku? Mój mały ma taki brzydki kaszel już tak długo, lekarka tylko zmienia mu syropy, dziś wypisała antybiotyk bo za długo to już trwa. Moja mama ciągle mnie namawia na postawienie mu baniek ale ja jakoś się nie mogę przekonać.... Jako dziecko ich nie znosiłam a w necie przeczytałam, że nie ma naukowych dowodów na ich skuteczność. Wy stawiałyście kiedyś bańki? Takie szklane, bezogniowe czy chińskie???

moput
 986  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie bańki dziecko kaszel

Odpowiedzi

mammma
nikt mi nigdy nie stawiał baniek i nawet nie wiem jak to się robi.
Allicja
Ja miałam stawiane, gdy byłam o krok od zapalenia płuc i żadne leki nie pomagały... I wyzdrowiałam. Uważam, że to dobry pomysł. Mi sama lekarka bańki poleciła.(kwiatek)
BARTEK
Moja mama zawszę stawia moim dzieciakom jak zaczynają chorować .Powiem że pomagają nawet , mamy właśnie szklane bezogniowe banki .Nasza lekarka zawsze zaleca stawianie baniek i tak robimy .Anybiotyku odpukać już dawno nie musiały brać .(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
moput
Dziękuję dziewczyny, to chyba się zdecyduję... Antybiotyk już wykupiłam to muszę podać ale może następnym razem już się obędzie bez niego tylko właśnie bańki :)) Ja mam w domu takie szklane na ogień, jak się sprawdzą to kupię właśnie te chińskie.
JUSTYLKA
stawiałam bańki wiele razy, wierzę w skuteczność
BARTEK
nam doktor zaleca 3 dni pod rząd stawić bańki , trzeba też ze dwa dni nie wychodzić na dwór .
patusia06
ja tez mialam stawiane banki jak bylam o krok zapalenia pluc gdy zadne leki mi nie pomagaly. Banki mi pomogly. uwazam ze mozna sprobowac, moze i Twojemu synkowi pomoga
(prezent)
domiska
a czy to prawda ze takie banki trzeba wylezec.tzn. nie wychodzic z lozka minimum 24h tylko siusiu i spowrotem do wyrka??
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.