Menu

Banki

Witam! Mam pytanie. Czy są tutaj mamy pracujące w banku? Przeszłam pierwszy etap rekrutacji do pewnego banku. Była rozmowa kwalifikacyjna, było ok. Jutro mam się stawić w placówce tego banku w wiekszym mieście na drugi etap rekrutacji. I tak się zastanawiam... Co mnie tam czeka? Druga rozmowa kwalifikacyjna? Czy może coś innego? Podzielcie się swoimi doświadczeniami... Proszę...

Kacperek2008
 674  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca bank

Odpowiedzi

beatrice86
Ja kiedyś startowałam na stanowisko w banku. Niestety jak się dowiedzieli że mam małe dziecko - powiedzieli : Dziękujemy. Także za bardzo nie pomogę.
Joanna30
Moja szwagierka pracuje w banku czytając Twoje pytanie zadzwoniłam do Niej i jej przeczytałam odpowiedziała ,ze drugim etapem w jej banku są testy psychologiczne i próba pracy na stanowisku o które sie starasz ,nie wiem co bedzie u Ciebie ale szwagierka kazała przekazać Tobie dużo powodzenia i spokoju bo to niby najważniejsze.
asqa
Ja pracuję w banku i drugim etapem były testy na inteligencje i rozmowa z przyszłym kierownikiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Kacperek2008
Dziękuję wam dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Nie dziękuję , by nie zapeszać za te miłe słowa! Jutro napiszę jak mi poszło, a tymczasem idę spać, by być wypoczęta. Pozdrawiam i całuski dla was wszystkich. Miłej nocki!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.