Menu

Basen

Dziewczyny wiecie może, kiedy niemowlę zatraca swój naturalny dar pływania? Mój synek ma 9 miesięcy i zastanawiam się, czy mogę go zabrać na basen..?(grins)

Allicja
 727  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport niemowle basen

Odpowiedzi

jolkabt
Bierz na basen, nawet nie pytaj!! Zobaczysz, jaką mały bedzie miał frajdę!! Nie zapomnij o kółku, i zabawek, typu- kaczuszki, piłka.. Jaka pojechałam z synkiem, a miał wtedy 10 m-cy, to po 3 godzinach nie miał dość!!!(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Mandarinios
Pewnie, że możesz zabrać na basen! To będzie dla Was obojga wspaniala zabawa... Jednak basen musi spelniać kilka wymagań: woda musi być ozonowana (najlepiej) a nie chlorowana, musi mieć min 37 st., no i mieć wydzielony jakiś kawałek albo osobny brodzik dla małych dzieci... najlepiej też przyzwyczaić malucha do "dużej wody" i wykąpać się z nim kilka razy w wannie w domu. Poza tym poszukaj czy w Twojej miejsocowści nie ma zajęć dla maluchów.
Allicja
Dziękuję Dziewczyny!!(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)(grins)
Gusiaq
W ostatnim numerze Twojego Dziecka jest fajny artykul o nauce plywania. Mozesz spokojnie zabrac:)
irekzboralski
też się od jakiegoś czasu zastanawiam nad zabraniem synka na basen a Mikołaj ma 1,5 roczku...chyba poradziałać:)wreszcie
malgosia
słyszałam,że niemowlaki zatracają swój naturalny dar pływania około 6 miesiaca życia, ale to chyba nie znaczy,że potem ich nie można zabierać na basen.
Agpola
Mój synek pierwszy raz był na basenie jak miał 6 mce, zabawa była super tylko jak trzeba było już wyjść z basenu to był straszny płacz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.