Menu

Bebiko

Są tu mamusie których maleństwa nie tolerowały mleka Bebiko? Moja pierwsza córka od 6 miesiąca piła te właśnie mleczko i wszystko było git ,ale Zuzanka (od 2 tygodni jest już na mleku modyfikowanym) odkąd zaczęłam jej podawać Bebiko sporo ulewała. Zrobiłam mały eksperyment i kupiłam jedno pudełko mleka Bebilon 1 i po skończeniu Bebika zmieniłam małej na Bebilon właśnie żeby sprawdzić czy dalej będzie tak ulewać.Chciałam już iść do pediatry ale uspokoiło się i tylko czasami się jej trochę ulało. Od wczoraj ponownie podaje Bebiko żeby faktycznie potwierdzić moje podejrzenie że to od tego właśnie mleka i mała znów zaczęła sporo ulewać ,czyli wychodzi na to że jakoś jej te mleczko nie pasuje.Miała tak któraś z was z tym mlekiem bo chciałabym się dowiedzieć czy tylko moja malutka jest taka delikatna???

Beatka2010
 321  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie niemowlę mleko modyfikowane

Odpowiedzi

ewlirinka
Może mała po prostu dużo wypija i dlatego tak ulewa? Mój mały był od początku na Bebilonie i też ulewał ale to z powodu właśnie dużej ilości wypitego mleczka.
malutka543
Od siostry syn nie tolerowal bebika. Ukrywali mu się strasznie do tego miał biegunki. Zmieniła mleko i wwszystko było ok.
Beatka2010
mała raczej nie wiele właśnie pije jak na 4 miesięczne dziecko bo około 110,120 ml co 3 godziny więc chyba nie jest to za dużo
monia01081985
moje żadne dziecko nie tolerowało Bebika. córki były na mleku sojowym z powodu alergii a synek pił gerbera i do dziś pije gerbera wogóle po nim nie ulewa
Beatka9316
Skoro ulewa Ci po Bebiku to po co robić jakieś eksperymenty jeśli po bebilonie wszystko jest dobrze. Widocznie nie toleruje tego mleka dlatego też ulewa.. To pierwsza oznaka nie tolerancji mleka ale mogą być też inne przyczyny tego. Ale jak zaobserwowałaś, że po bebilonie jest wszystko dobrze to ja na Twoim miejscu nie zastanawiała bym się tylko przeszła bym na Bebilon :)
Beatka2010
Beatka9316 zrobiłam ten eksperyment ponieważ miałam też przypuszczenia że może to być refluks ,chciałam sprawdzić jak mała reaguje na jedno i na drugie mleko. Teraz już wiem na czym stoję :-) malutka jest na Bebilonie i jest ok :-) Wiesz ja z pierwszą córką nie miałam takich akcji i żadnych innych problemów stąd moja niepewność,tak na prawdę dopiero teraz się uczę co i jak bo z Viki wszystko było baaardzo proste
Beatka9316
No dokładnie miałam taki sam problem z ulewaniem u swoje córci to lekarka właśnie powiedziała, że to jest nietolerancja mleka i wystarczyła zmiana mleka :) więc jeśli już jej się nie ulewa tzn. że to mleka jej po prostu pasuję :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.