Menu

Bebilon Pepti1

Dziewczyny mam pytanie, głównie do mam których dzieciaczki piły w/w mleczko, chodzi mi o to ile wypijały wasze 6 tygodniowe dzieci i ile na nim wytrzymywały, bo Gabi dzis kończy 6 tyg. wypija 120 mililitrów a wytzrymuje około 3 godizn, a wg opakowania powinna wytrzymać 4 h, i nie iwem czy mogę podać jej więcej mleka w sensie zwiększyć do 150 i 5 miarek, czy poporstu dawac częsciej jak tego potrzebuje?

margolcia85
 568  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem maleko butelka dziecko

Odpowiedzi

syla
Nie patrz na to co jest na pakowaniu moje dzieciaczki też piły to mleko i wypijały jakieś 90-120ml też jakoś co 3h karm dziecko jak potrzebuje
natuuusia19
wiki mniej wiecej tez tak wytrzymywala po tym bebilonie. podobie jak dziewczyny tez zbytnio nie sugerowalam sie ta tabelka. dawalam ile potrzebowala i jak czesto:)
margolcia85
Dzięki dziewczyny :) Gabi to moje 2 dziecko, ale z Mikołajem nie miałąm takiego problemu bo wogole nie mogliśmy dopasować mleka,ale dobra będę dawać częsciej :) dzieki za odpowiedzi :)
piasekpustyni
Pewnie że dawaj więcej, rób ze 150 ml. wody. Nawet sporo je Twój Maluch. mój ma 15 miesięcy i po całej przespanej 12 godzin nocy zjada nieraz 60 -70ml.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.